دانلود رایگان :آموزش مالیات از طریق Excell

5
1314

آموزش مالیات

به نام خدا و سلام

یک کار کاملاً عملی که ما در دوره صفر تا صد مالیات، پایان جلسه اول به شرکت کنندگان محول کردیم تهیه و تنظیم کلمات کلیدی است. محوریت دوره بر پایه کار عملی برنامه ریزی شده است. چون یادگیری اجرای قوانین مالیاتی صرفاً از طریق تکرار در اجرا بصورت مثال واقعی کاربردی می باشد.

آموزش مالیات

کلمات کلیدی چیست؟ 

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که کلمات کلیدی چیست و چه کاربردی در یادگیری مالیات دارد. اجازه دهید با یک مثال مطلب را برای شما تشریح کنم. شما وقتی چند ماده مهم را ببینید یاد توضیحات آن ماده می شوید یعنی با یک بار شنیدن و یا مشاهده کردن مثلا ماده ۱۶۹ یا ماده ۱۳۱ ، هر دو را می دانید. ماده ۱۶۹ اجرای خرید و فروش فصلی را توضیح می دهد و ماده ۱۳۱ روش محاسبه مالیات اشخاص حقیقی را نشان می دهد . حالا علت اینکه بلافاصله متوجه می شوید تنها یک عامل است و آن تکرار شدن در ذهن شماست. به قدری این مواد نسبت به بقیه برای شما تکرار شده اند که ملکه ذهن شما شده اند. حالا یکی از تمرینات کاربردی در اولین جلسه صفر تا صد مالیات ساخت کلمات کلیدی است . کلمات کلیدی، کلماتی هستند که ذهن شما را به سمت تعاریف ماده هدایت می کنند و با تکرار شدن می توانند تا حد زیادی ذهن شما را هوشمند کنند.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این مطلب را هم بخوانید:  کلید تهیه صورت جریان وجوه نقد اینجاست!

یادگیری قوانین مالیاتی در جدول اکسل 

آموزش مالیات

 

آموزش مالیات

 

آموزش مالیات

یکی از کاربران خلاق و با انگیزه که در پنجمین دوره صفر تا صد مالیات شرکت کرده بودن اقدام به تجهیز این تکلیف یعنی ساخت کلمات کلیدی در جدول اکسل نمودند. امکاناتی که در داخل این جدول اکسل طراحی شده است به شما این امکان را می دهد که تنها با یک کلیک، بطور همزمان آین نامه ها ، بخشنامه ها و آرا دیوان عدالت اداری را که مرتبط به ماده کلیک شده می باشد، مشاهده کنید. برای دوستانی که می خواهند بصورت عمیق و حرفه ای فنون مالیاتی را بیاموزند پیشنهاد می کنیم حتما این برنامه را در سیستم خود نصب کنند و روزانه یک ساعت برای آن وقت بگذارند مطمئناً بعد از گذشت یک ماه به یک کارشناس مالیاتی که کاربرد مواد قانونی را می داند تبدیل خواهید شد.

تشکر ویژه از سازنده 

آموزش مالیات

بنده شخصاً به عنوان نماینده تیم اجرایی پرشین حساب کمال تقدیر و تشکر را از جناب آقای داریوش عربدوست دارد. قابل توجه دوستانی که کمی پا به سن گذاشته اند و هنوز خود را در روش های سنتی حفظ کرده اند. کار با اکسل و تسلط بر قسمتهای آن در کار آقای عربدوست بی تاثیر نبوده است.

عزم خود را جزم کنید 

یک نکته را در پایان خدمت شما عرض کنم و آن اینکه اگر شما یکبار به بگویید نمیتوانید،یک نفر باید حداقل ۱۷ بار مستقیماً به شما بگوید می توانید تا اثر آن از ذهن نیمه هوشیار شما بطور کامل پاک شود. در کار مالی و مالیاتی فقط کلمه توانستن را بجای نتوانستن بر زبان بیاورید.امیدوارم موفق و پیروز شوید.

این مطلب را هم بخوانید:  مصاحبه با رتبه 7 آزمون دکتری 92 در رشته حسابداری

 

 

دانلود رایگان فایل آموزش مالیات در اکسل

 

 

میثم حاجی محمدی – نویسنده، مشاور و توسعه دهنده مسائل مالیاتی

 

دو پیشنهاد اثر  بخش به شما 

 

آموزش مالیات

 

دانلود کتاب الکترونیکی صفر تا صد مالیات 

 

آموزش مالیات

 

اطلاعات بیشتر و نحوه دریافت بسته ویدئویی آموزش طرح جامع مالیاتی 

 

5 دیدگاه ها

  1. لطفا بهای تمام شده را اموزش بدید .خیلی نیاز دارم .بهای تمام شده شرکت هایی رو که بخشی از قطعات رو خودشون میسازند .به تفکیک مراکز هزینه

  2. درود به روان پاک مرحوم پدرتون. بدینوسیله از سرکار عالی ازتون بابت تمام زحمات و انرژی که به من و تمامی بچه های علاقه مند به حسابداری دادین و میدهید.سپاس فراوان و تشکر بسیار دارم.همیشه سربلند و موفق باشید.

    • سپاس از لطف بیکران شما دوست بزرگوار آرزوی ما موفقیت و شادکامی شما در تمام لحظات زندگی است.امیدوارم شاهد موفقیت روزافزون شما باشیم

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here