دانلود رایگان جدول حقوق و دستمزد ۹۹

48
56814
دانلود رایگان اکسل حقوق و دستمزد

با توجه به اهمیت موضوع حقوق و دستمزد و درخواست بسیاری از دوستان عزیز بر خود لازم دانستیم که در مورد حقوق و دستمزد اندکی شرح دهیم . هم‌چنین اکسل حقوق و دستمزد ۹۹ را نیز برای شما دوستان تهیه نمودیم تا بتوانید از آن استفاده نمائید.

هر شرکتی دارای انواع مختلفی هزینه می‌باشد ؛ مانند هزینه‌های تولیدی، عمومی و اداری، توزیع و فروش و… . با توجه به نوع هر شرکت این هزینه‌ها می‌تواند متغیر باشد. در بین هزینه‌ها، هزینه‌ای مشترک در بین تمام شرکت‌هاست؛ هزینه حقوق و دستمزد!

در همه شرکت‌ها این هزینه وجود دارد ؛ و می تواند جزء یکی از مهم ترین هزینه‌های یک شرکت باشد ؛ چون سرمایه انسانی نمی‌تواند در شرکت‌ها نادیده گرفته‌شود.

حقوق و دستمزد کارکنان یکی از مهم‌ترین هزینه‌های عملیاتی شرکت است. این هزینه به عنوان عامل مهم در هزینه‌های واحد‌های تجاری، مستلزم دقت بالا و تجزیه و تحلیل محاسبات مربوطه می‌باشد. با کلیک بر روی محاسبه حقوق سال ۹۹ با مثال، می‌توانید نمونه‌ای از محاسبات حقوق سال ۹۹ را مشاهده نمایید.

اکسل حقوق و دستمزد سال‌های ۹۸ و ۹۹

یکی از پر کاربردترین ابزارهای تهیه لیست حقوق و دستمزد، اکسل حقوق و دستمزد می‌باشد. این اکسل علاوه بر جداول حقوق و مزایای مستمر و غیر مستمر با دیگر آیتم‌های مهم قانون کار و تامین اجتماعی و قانون مالیاتهای مستقیم همراه می‌باشد.

این مطلب را هم بخوانید:  فیلم آموزشی محاسبه اضافه کاری از روی دستگاه کارت ساعت زنی

جهت سهولت کار محاسبه دستمزد ۹۹ کارمندان ، بعد از دانلود رایگان اکسل حقوق و دستمزد سال ۹۹ ، قسمت‌های مربوط به نام و نام خانوادگی، تعداد فرزند و کارکرد شامل روز کارکرد، اضافه کاری و… را وارد کنید . دیگر محاسبات توسط اکسل انجام می‌شود.

اکسل همچنان در صدر

هزینه حقوق و دستمزد شامل اجزای مختلفی می‌باشد ؛ از جمله: حقوق روزانه،تعداد روز کارکرد، ساعت اضافه کاری، حق اولاد، بن، حق خواروبار، حق بیمه پرسنل، سهم بیمه کارفرما، مالیات حقوق،وام یا مساعده و… .

خوشبختانه شرکت های بسیاری با خریداری نرم افزار حقوق و دستمزد به محاسبه حقوق پرسنل خود می پردازند. ولی گویا اکسل حقوق و دستمزد همچنان در صدر می‌باشد ؛ بسیاری از حسابداران با بهره گیری از اکسل به انجام امور حسابداری می پردازند به خصوص حقوق و دستمزد.

من نیز به نوبه خود از اکسل در بسیاری از محاسبات به خصوص حقوق و دستمزد استفاده می‌نمایم. به خصوص در زمان حسابرسی مالی و زمانی که از طرف دارایی برای بررسی مجدد مدارک به شرکت ها می‌آیند.

فیلم ویدئویی کارگاه اصول و فنون تهیه و تنظیم حقوق، دستمزد و بیمه

لیست ۱۲ ماه حقوق و دستمزد

یکی از گزارشات مهمی که حسابرسان در زمان حسابرسی بررسی می‌نمایند لیست حقوق و دستمزد ۱۲ ماه سال مالی مورد نظر می‌باشد. با استفاده از اکسل ۱۲ ماه حتی می‌توانید کل هزینه‌های مربوط به حقوق را کنترل نمایید. هم‌چنین در زمان بررسی اسناد از طرف دارایی، یکی از مدارکی که از حسابداران و مدیران مالی می‌خواهند لیست ۱۲ ماه حقوق و دستمزد می باشد. حتی مدیران شرکت‌ها نیز از این امر مستثنی نبوده و با آنالیز حقوق و دستمزد ماهانه به کنترل هزینه‌های شرکت خود می‌پردازند.

این مطلب را هم بخوانید:  پیام تبریک نوروزی پرشین حساب

برای دریافت رایگان فایل اکسل محاسباتی جدول حقوق و دستمزد سال‌های ۹۸ و ۹۹ فرم زیر را تکمیل نمائید.

لازم به ذکر است جدول حقوق و دستمزد سال ۹۹ در دو اکسل جداگانه ارائه شده است. اولی با توجه به بخشنامه ۷۹۳۳ مورخ ۹۹/۰۱/۲۶ و دومی با توجه به بخشنامه اصلاحی ۴۸۶۹۲ مورخ ۹۹/۰۳/۳۱ که از تیرماه ۹۹ قابل اجراست.

جدول حقوق و دستمزد ۹۸ و ۹۹ و مشاوره

پس از تکمیل فرم به پیام پایین همین صفحه توجه نمایید!

48 دیدگاه ها

                       ارسال نظر و سوال

                       دیدگاه خود را وارد کنید
                       Please enter your name here