چند فیلم کاربردی آموزش اکسل در حسابداری

2
2429

اکسل در حسابداری

سلام دوستان خوب پرشین حساب.

اکسل از نرم افزارهای بسیار مهم در حسابداری است . تا جایی که اگر فردی تحصیل کرده رشته حسابداری باشد اما با اکسل آشنایی نداشته باشد به هیچ عنوان نمیتواند موفق باشد و به رشد خود در این زمینه ادامه دهد. از این جهت لازم است که اطلاعات خود را در مورد  این نرم افزار کاربردی افزایش دهند.

اکسل باعث می شود تا سرعت عمل در کار اجرایی حسابداری افزایش یابد و از طرفی افزایش سرعت همراه با دقت موجب این خواهد شد تا یک حسابدار به نسبت دیگر همکاران خود در این حرفه از رتبه بالاتری قرار گیرد. در واقع مهارت آموزش اکسل در حسابداری ایجاد کننده یک جایگاه شغلی بالایی خواهد بود. امروز چند فیلم از مواردی که نیاز است تا شما اکسل را به خوبی فرا بگیرید قرار داده شده است.

بعد از مشاهده این فیلم ها لازم است تا برای یادگیری بهتر حتما چندین بار این عملیات را تمرین نمایید تا در ذهنتان تثبیت گردد. در واقع آموزش بدون تمرین در هیچ زمینه ای موثر نخواهد بود. توابع زیادی در اکسل وجود دارد که کار حسابداری را تسهیل می نماید. گزارش گیری، نمودارهای خروجی از اکسل و کاربرهای دیگری که در اکسل وجود دارد لازمه پیشرفت در حسابداری خواهد بود.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

 

 

دانلود رایگان ۱۰ فیلم آموزش اکسل در حسابداری

 

 

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان:برای جلوگیری از بهم ریختگی فونت فایلهای Excell چه میکنید؟

2 دیدگاه ها

  1. سلام. خانم ۲۵ساله ازشهررشت هستم سال ۹۴لیسانس حسابداری گرفتم متاسفانه به دلیل نداشتن کسب مهارت در زمینه حسابداری ونداسان سابقه مربوط نتونستم تو حرفه حسابداری مشغول بشم. و دارم از صفر کلاس مقدماتی عمومی حسابداری رو شرکت کردم وبعد کلاس عملی حسابداری رو یاد بگیریم متاسفانه توشهر ما حتی درموسسات حسابرسی و حسابداری هم برای کارآموزی رایگان مصاحبه انجام میدن متاسفانه خیلی کم کارآموز قبول میکنن و متاسفانه این سالها برای شروع کارخیلی اذیت شدم. نظرشما این مسیر منو برای ورود به بازار کار آماده میکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر

    • سلام دوست عزیز. شما تنها و اولین فردی نیستید که با این مشکل مواجه هستید اکثر افرادی که متاسفانه از دانشگاه خارج می شوند با تصور اینکه اطلاعات بسیار خوبی دارند و آماده ورود به بازار کار هستند با افکاری سرشار از ناامیدی تصور میکنند که هیچ راهکاری برای پیشفرتشان وجود ندارد. محل زندگی هم فرقی ایجاد نمیکند. اتفاقا هرچه شهر کوچکتر باشد و شما پیشرفت داشته باشید بازار انحصاری خود را خواهید داشت. شما باید در امور مالیاتی به خوبی زمینه های رشد خود را ایجاد نمایید. امور مالیاتی هم به حضور در کلاس محدود نمیشود شما با استفاده از کتابهای قانون و فیلم های ویدیویی آموزشی میتوانید در زمان کوتاه به اهداف خود دست یابید. فقط کمی تلاش میخواهد. در صورت تمایل به دریافت مشاوره های بیشتر با ما از طریق ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۱ و @persianhesab3 در ارتباط باشید.

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here