قانون

سلام کاربر عزیز

 همانطور که در جریان هستید قوانین مالیات های مستقیم اصلاح شده است و پرشین حساب برای رفاه شما کاربران و افزایش اطلاعاتتان در اخر برای شما اکسلی طراحی گردیده که  با دانلود آن شما می توانید با فیلتر کردن ماده مورد نطر خود قوانین مالیاتی قدیم و جدید آن را دیده و تغییرات را متوجه شوید .

حجت‌الاسلام و المسملین جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

عطف به نامه شماره ۱۵۰۹۶۶/۴۷۶۰۰ مورخ ۱۳۹۱.۸.۱ در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم جمهوری اسلامی ایران قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم که با عنوان لایحه یک فورتی اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم مصوب ۱۳۶۶ و اصلاحات بعدی آن به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، با تصویب در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۴.۴.۳۱ و تائید شورای محترم نگهبان به پیوست ابلاغ می‌گردد.

رئیس مجلس شورای اسلامی- علی لاریجانی

13940122000192_PhotoA

وزارت امور اقتصادی و دارایی

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم که در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۳۱ تیر ماه یکهزار و سیصد و نود و چهار مجلس شورای اسلامی تصویب ۱۳۹۴.۷.۵ به تائید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره ۳۴۶۲۳/۱۶۵ مورخ ۱۳۹۴.۵.۱۹ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده، جهت اجرا ابلاغ می‌گردد. شما می توانید متن کامل لایحه را از طریق لینک زیر دریافت نمایید .

متن کامل قانون اصلاح مالیات های مستقیم 

[userpro_private]

دانلود جدول مقایسه ای قوانین جدید و فعلی 

[/userpro_private]

اسلایدر حسابداران ثروت آفرین

8 نظر

ارسال نظر و سوال

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید