دانلود جدول مقایسه ای قوانین جدید و فعلی مالیاتی بطور همزمان در اکسل

8
1974

قانون

سلام کاربر عزیز

 همانطور که در جریان هستید قوانین مالیات های مستقیم اصلاح شده است و پرشین حساب برای رفاه شما کاربران و افزایش اطلاعاتتان در اخر برای شما اکسلی طراحی گردیده که  با دانلود آن شما می توانید با فیلتر کردن ماده مورد نطر خود قوانین مالیاتی قدیم و جدید آن را دیده و تغییرات را متوجه شوید .

حجت‌الاسلام و المسملین جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

عطف به نامه شماره ۱۵۰۹۶۶/۴۷۶۰۰ مورخ ۱۳۹۱.۸.۱ در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم جمهوری اسلامی ایران قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم که با عنوان لایحه یک فورتی اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم مصوب ۱۳۶۶ و اصلاحات بعدی آن به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، با تصویب در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۴.۴.۳۱ و تائید شورای محترم نگهبان به پیوست ابلاغ می‌گردد.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

رئیس مجلس شورای اسلامی- علی لاریجانی

13940122000192_PhotoA

وزارت امور اقتصادی و دارایی

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست قانون اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم که در جلسه علنی روز چهارشنبه مورخ ۳۱ تیر ماه یکهزار و سیصد و نود و چهار مجلس شورای اسلامی تصویب ۱۳۹۴.۷.۵ به تائید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره ۳۴۶۲۳/۱۶۵ مورخ ۱۳۹۴.۵.۱۹ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده، جهت اجرا ابلاغ می‌گردد. شما می توانید متن کامل لایحه را از طریق لینک زیر دریافت نمایید .

متن کامل قانون اصلاح مالیات های مستقیم 

[userpro_private]

دانلود جدول مقایسه ای قوانین جدید و فعلی 

[/userpro_private]

این مطلب را هم بخوانید:  اطلاعات مالی خریداران و فروشندگان ارز در اختیار سازمان امور مالیاتی

8 دیدگاه ها

  1. با سلام من کارمالیاتی یه شرکتی را انجام میدم که فقط هزینه داشته تا به امید گرفتن کار در پروزه نفت و گاز حالا توی رسیدگی امودن برای هزینه اجاره و جرایم ماده ۱۶۹جرایم را به حساب اوردن بدون اینکه هزینه هارا قبو کنند راهنمایی میخواستم

  2. با سلام و خسته نباشید ، فایل دانلود شده و فایلی که در عکس بالاست ، اصلا مطابقت ندارد ، مقایسه قوانین وجود ندارد
    خواهشمندم بررطرف نمائید

  3. در مورد فایل اکسل مقایسه قانون مالیاتی جدید و قدیم متاسفانه لینک ثبت شده جهت دانلود فایل اکسل خراب بوده و این امکان وجود ندارد .

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here