از ۱۰ مدل نیاز کارفرمایان برای جذب حسابدار آگاهی دارید؟

 

جذب حسابدار

 

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان گرامی

۱۰ نیاز یا بهتر عرض کنم خدمت شما ۱۰ بهانه برای جذب حسابدار. لزوماً هر مدیر و یا هر کارفرمایی برحسب علاقه شما را استخدام نمی کند و ممکن است الزام آور شده باشد. یعنی در حال حاضر بیشتر فرآیند جذب حسابدار، مدیرمالی و حتی مشاور مالی و مالیاتی بخاطر خطرات جرائم و الزامات قانونی است. چون اگر به دلخواه کارفرما باشد شاید هیچ علاقه ای برای به روز شدن حسابها نداشته باشد و به قول قدیمی تر ها یک دفتر حکم تمامی حساب و کتابها را دارد. در ده ۸۰ و ۹۰ سیستم مالیاتی کشور از حالت سنتی به روش سامانه ای تغییر پیدا کرد که شاید در اوایل راه کافی نت ها حسابداران موقتی محسوب می شدند ولی با پیدایش سازگاری ها یعنی تطابق تکالیف مالیاتی با سیستم حسابداری، دیگر مرد عمل مورد نیاز است نه صرفا اجرای تکالیف مالیاتی مانند ماده ۱۶۹.

خوب با این مقدمه شما را ابتدا با این ۱۰ نیاز برتر آشنا می کنیم و سپس به بررسی کلیات آنها می پردازیم.

طبقه بندی نیازمندی ها در بازار کار

تاسیس
انحلال
جرائم مالیاتی
بیمه
اظهارنامه
صندوق فروشگاهی
فرار مالیاتی
مبادی ورودی و خروجی
جذب نیرو
مشاوره

چکیده نیاز کارفرما ممکن است یک مورد و یا ترکیبی از این موارد در بازار کار است. خیلی از کاربران با ما تماس می گرفتند و سوال می کردند در شیراز چه اتفاقی افتاد؟ چرا در بنرهای تبلیغاتی دائم به اولین بار اشاره می شد؟ مگر چه توضیحاتی ارائه شد. واقعاً برای خود ما هم جزو تیم اجرایی پرشین حساب بودیم خیلی جالب بود بدانیم آقای حاجی محمدی چه نکاتی را قرار است در همایش بیان کنند و فکر می کردیم همان مطالب قبلی با فرمت جدید ارائه میشود ولی با دیدن فیلم کاملاً شگفت زده شدیم.بدنیست برای اینکه کمی با جزئیات آن آشنا شوید در جریان روند برگزاری این همایش بزرگ قرار بگیرید.

این مطلب را هم بخوانید:  دیکشنری لغات تخصصی حسابداری2

همایش کسب درآمد در حسابداری در دانشگاه شیراز با ذکر راهکارهای جدیدی در حوزه حسابداری و مالیاتی با اجرای جناب آقای حسین زاده مجری شبکه استانی فارس برگزار شد .

قبل از شروع مراسم تیم شبکه فارس در هتل هما محل اقامت استاد حاجی محمدی حاضر شدند و  مصاحبه ای را با ایشان انجام دادند.استاد بیشتر به ضرورت آگاهی از دستورالعمل های قانونی و اصلاحیات آن چه بر عهده حسابداران و مدیران مالی و چه بر عهده کارفرمایان در سهولت رسیدگی های مالیاتی اشاره گردید . قبل از آن هم مصاحبه دیگری از رادیو فارس با ایشان انجام شد که شما هم میتوانید آن را دریافت و گوش کنید. مصاحبه دوم  هم ظبط گردید تا در برنامه اقتصادی شبکه فارس پخش شود.

صدا و سیما

دانلود مصاحبه رادیویی رادیو فارس با میثم حاجی محمدی 

 

 

photo_2016-06-02_10-44-26

با توجه به آنکه مشکل اکثر حسابداران گرفتار شدن در دایره ای محدود از فعالیت هاست و قادر به گسترش حیطه و زمینه های شغلی خود نیستند در این همایش استاد حاجی محمدی با مدل هایی نحوه درآمد زایی و توسعه کسب و کار در رشته حسابداری را برای حضار تشریح کردند .

در همین راستا تمامی تکنیک های پرزنت کارفرمایان از جمله نحوه استارت صحبت ،معرفی خودتان به کارفرما ،چگونگی ارائه پیشنهاد کاری و قیمت اجرای پروژه و … بصورت عملی توضیح داده شد .

 

photo_2016-06-02_10-45-54

 

با توجه به نزدیک شدن پایان خرداد و تیر ماه و اتمام مهلت ارائه اظهارنامه استفاده از این فرصت هوش ،ذکاوت و تلاشی مضاعف را میطلبد اما نادیده گرفتن آن هم کمی دشوار است زیرا میتواند ۲ ماه طلایی درآمد رویایی برای هر حسابداری باشد .تکنیکهای ارائه شده با توجه به نیازمندی های مطرح شده در قسمت بالا کمکهای خوبی به حضار جلسه کرد.

این مطلب را هم بخوانید:  مالیات در امریکا چگونه است ؟

 

 

photo_2016-06-02_10-45-48

 

در این همایش با تاکید بر سیستماتیک و منظم شدن روند رسیدگی های مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی از حسابداران و مدیران مالی حاضر خواسته شد با دقت و آگاهی بیشتری مسائل حقوقی و قانونی را پیگیری کنند . از این رو به نکات مهم و کلیدی برای دستیابی به این مهم عنوان گردید که بسیار مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت .

 

 

photo_2016-06-02_10-45-59

تمامی مطالب با شرکت فعال حاضرین در مباحث بصورت کارگاهی و عملی انجام گرفت . خلاصه ای از این مطالب را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

_ پرزنت آسانسوری !

_ برای باز کردن سر صحبت ۳ مورد را در نظر بگیرید (یک سوال ، یک پیشنهاد ، یک راهکار )در یک جمله هدفمند شروع به صحبت کنید .

_ یک اشکال بزرگ … (خجولی ، عدم کنترل جسارت ، آنالیز موقعیت )

_ ۲حرکت متفاوت :

استفاده از ضعف اطلاعات طرف مقابل و ایجاد ترس

شناخت نقاط خطر ساز و آگاه کردن عملیاتی

حالا وقتی نیاز را شناختید باید بازار مختص آن را پیدا کنید و در ادامه نحوه پرزنت و جذب کافرما مهمترین گزینه است.بازهم خرسندیم که در تیم استاد حاجی محمدی با متدهای جدیدی آشنا شدیم و خواستیم شما را در جریان همایش شیراز قرار دهیم.

 

 

آموزش حسابداری

درنهایت با پرداختن به موضوع مبارزه با پولشویی و نکات مهم و قابل توجهی در این مورد مبحثی جدید برای شرکت کنندگان باز شد که از مواردیست که در سال ۹۵ بیشتر از پیش باید به آن توجه کنید .

خوشحالیم که با رضایت شرکت کنندگان از همایش گامی دیگر در راستای تعالی و به روز شدن اطلاعات جمعی از حسابداران کشورمان برداشتیم .

این مطلب را هم بخوانید:  5 راز سرزبان افتادن که هیچ حسابداری به شما نمی گوید!

برای دریافت ویدئو همایش شیراز فرم زیر را تکمیل کنید

قیمت این فیلم ۳ ساعته با کیفیت فول HD  به قیمت ۴۵ هزار تومان عرضه می شود که برای شرکت کنندگان همایش ۱۵ هزار تومان محاسبه می شود.

من هم فیلم همایش را می خواهم 

 

photo_2016-06-02_10-45-40

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام