23

باید ها و نبایدهای شغل حسابداری فقط تجربه و تحصیلات نیست!

به نام خدا و سلام به شما عضو گرامی پرشین حساب

شاید با توجه به نیاز شدید مشاغل مالیاتی به داشتن یک سیستم مطمئن، هنوز تعداد زیادی از حسابداران و شرکتهای حسابداری نمی توانند خیلی خوب و حرفه ای یک پروزه را ارزیابی کرده و منجر به انعقاد قرارداد نمایند. این فیلم آموزشی این امکان را به شما می دهد تا با شریان اصلی یک پروژه حسابداری بیشتر آشنا شوید.

پکیج ارزریابی پروژه ها

در این پکیج شما با مهارتهای مورد نیاز و گامهای اجرایی جهت انجام بهینه و کاراتر یک پروژه کاری حسابداری آشنا می شوید و بعد از مشاهده آن قادر خواهید بود بدون هیچ ترس و اضطرابی و با علم به گام های اجرایی یک پروژه، اقدام به قبول آن نمایید و با اجرای آن گام ها به نحو احسن از پس کارتان برآیید. ما سعی کردیم اکسیژن و انرژی شما را در ورود به دنیای مالی بیشتر کنیم .

برگزیده مباحث این پکیج شامل عناوین زیر می باشد:

     ۱- آنالیز محیط امور مالی

     ۲- مهارتهای مورد نیاز یک حسابدار

     ۳- Xray بازار کار

     ۴- تردمیل شغلی

     ۵- مراحل انجام پروژه

     ۶- تشریح مراحل انجام پروژه و اقدامات لازم

     ۷- جمع بندی

مدرس حسابداریار

مدرس این فیلم آموزشی میثم حاجی محمدی مدیر پرشین حساب می باشد.

این مطلب را برای شما منتشر کرده‌ایم:  دانلود رایگان: اکسل کمکی لیست بیمه

امیدواریم مشاهده این پکیج بتوانید تاثیر مفیدی در روند کارتان داشته باشد و نهایت استفاده را از آن بنمایید.

موفق و پیروز باشید

32 دیدگاه ها

 1. با سلام خدمت شما وعرض خسته نباشید در صورت امکان پروژهایی در مورد حسابداری در اختیار من جهت کاراموزی ویادیری بهتر این کار قرار بدهید با تشکر از سایت خوبتون

 2. سلام به همه روز حسابدار بر همه حسابداران عزیز و پرشین حساب مبارک.من لیسانس حسابداری هستم و دنبال کار پاره وقت در منطقه ۲ میباشم لطفا اگر موردی هست به بنده خبر دهید با تشکر فراوان

 3. باسلام و ارادت خدمت زحمتکشان پرشین حساب .این روز رو به شما و همه حسابداران عزیز تبریک عرض میکنم و امیدوارم روزی برسه در کشور ما به ارزش کار تخصصی حسابداری برای پیشرفت و توسعه کشور همانند کشور های صنعتی اهمیت داده شه. موفق باشید.

  • سلام آقای خرمیان
   از لطف شما سپاسگذاریم
   انشاءالله به همت همه حسابداران عزیز این روزها فرا خواهد رسید.
   هفته حسابدار بر شما گرامی باد

 4. باسلام وعرض احترام وتبریک روزوهفته حسابدار به کلیه مدیران مالی و حسابداران زحمتکش وآرزوی توفیق روزافزون برای شمادست اندرکاران پرشین حساب . آرزومندم روزی برسه که حسابداروحسابداری به جایگاه واقعی خودش برسه . موفق وپایدارباشید

 5. درود بر شما من نیز متقابلا هفته حسابداری را به کلیه دوستان و همکارانم بخصوص مسئولین سایت پرشین تبریک عرض میکنم . امیدوارم که روزی برسه مدیران شرکتها پی به اهمیت گزارشات حسابداری ببرند و بجای جذب خبرچین به حسابداران حرفه ای رجوع کنند .
  موفق باشید

  • سلام پرشین حسابی عزیز
   ممنون از توجه و لطف شما
   ما هم امیدواریم روزی حسابداری جایگاه واقعی خودش رو پیدا کنه.
   هفته حسابدار بر همه شما حسابداران عزیز گرامی باد

 6. به نام خدا و سلام خدمت همه ی دوستان با ذوق و سلیقه ی خودم ضمن تشکر از همه ی پرشین حسابی های عزیز در پناه حق موفق و موید باشید

 7. سلام روز حسابدار بر همه شما پرسنل پرشین ، کاربران عزیز و تمامی حسابدارای تازه کار و آخر کار و فی ما بین کار مبارک.
  فقط گله دارم از رسانه هامون که انعکاسی درباره این روز متاسفانه نداشتند…
  نه روزنامه، نه تلوزیون و نه حتی رادیو.
  متاسفم

  • سلام دوست عزیز
   تشکر از تبریکتون
   هفته حسابدار بر شما و همه حسابداران گرامی باد.
   انشاءالله به زودی حرفه حسابداری جایگاه خودش رو پیدا خواهد کرد.
   موفق و سربلند باشید

 8. با سلام

  “تو بخوان قصه مردان حساب و عدد و سود و زیان و قلم و ثبت و سیاق، کز همان روزهای نوروز در انبار بمانند و بگیرند و ببندند و شمارند و نویسند، دو صد مشق در آن دفتر پیچیده به قیطان، که گر خط بخورد یا که شود دیر، هراسند از همان هیات تشخیص علی الراس، وگر مانده حسابی نشود جمع، بر سر و صورت خود جمله بکوبند و دوصد لعن فرستند بر آن مرد ونیزی، همان لو که پاچولی که همه تی و اکانت و دوطرف ثبت حساب از کرمات و افاضات هموست.آن دگر خرده بگیرند از آن دسته اول که چرا این ننوشتی و دگر چیز نوشتی، که اگر این بشود شرط و شروط است و عدم رد نظر. هر گه این مرد سیه روز شود دیر به خانه، بخرامد به اتاقی و چپد زیر لحافی که بماند ز امان از خم ابروی زن و طعنه فرزند، که چه شد سهم تو از آن همه اعداد که نوشتی، و زدی جمع ، چه شد وعده دریا و لب آب و نه حتی دو قدم پارک.این چه حرفه است که نه چون کله پزان صنفی و جائی و نه چو آن مرد قدم رنجه به بازار منالی و نه یک باغ و حیاطی، که اگر یار برفت و تو در سوگ نشستی، جنازه تو به غسال سپاری نه گزارش سر موقع به مجمع برسانی. پس بگفتا گنهم چیست، که جز این حرفه ندانم. این حرفه همان حرفه محبوب جهان است که در این دیر خریدار ندارد. آخر قصه، همه غصه و بس ناله ، که خراج دولت از آن سود به توافق به سرآید و درآن مجمع غدار بخوردند بگفتند و شنودند و دوصد سود و پاداش به تقسیم سپردند و ندیدند ز پس پرده اعداد و رقم آن همه خون جگر، دربدری، سوته دلی….من نه آن میرزا نویس در دکان و دم حجره آن بی هنرانم، و نه از جمله آن طنز نویسان جهانم، من حسابدارم!!!”

  منصور شمس احمدی

  هفته جهانی حسابداری، و روز حسابدار را به تمام پرسنل عزیز پرشین حساب و کاربران محترم تبریک عرض میکنم.
  جا داره از آقای حاجی محمدی عزیز هم بابت جمع آوری این مجموعه متخصص و کمک شایانی که از تمامی جهات به جامعه حسابداران چه از طریق مجازی و چه از طریق حقیقی ارائه می‌دهند تشکر و قدردانی کنم. سالم و سلامت باشی دوست من.

  • سلام علی فلاح عزیز

   واقعا لذت بردیم و سپاس بیکران ما را پذیرا باشید . تمامی تلاش ما کمک به جامعه بزرگ حسابداری است . رضایت و لطف کاربران عزیزی چون شما ، انرژی من و تیم اجرایی پرشین حساب را چند برابر می کند. امیدواریم بتوانیم پاسخگوی خوبی باشیم .
   هفته حسابدار را به همه حسابداران و فعالان این حوزه تبریک عرض میکنم .

   پیروز و سربلند باشید.

 9. با سلام مطالبی که فرمایش کردید بسیار عالی و مسمر ثمر هستند بطوریکه همانند نقشه راه برای یک حسابدار عمل میکند و بدون داشتن این نقشه مطمئنا حسابدار در وادی که قدم برمیدارد با ترس و دلهره پیش میرود
  با سپاس فراوان از زحمات بی دریغتان

  • سلام کاربر عزیز
   از توجه شما به مجموعه پرشین حساب کمال تشکر رو داریم
   و خوشحالیم که از این هدیه خوشتون اومده
   موفق و پیروز باشید

 10. روز حسابدار به شما عزیزان و همه آنها که در این عرصه مجدانه در پی ارتقاء سطح دانش و آگاهی جوانان مشتاق هستند مبارک . امید که هر په بیشتر ثمره تلاش و کوششتان را با موفقیت آنها که با شما همگامند ببینید .
  باقی بقای شما

  • سلام کاربر عزیز
   از لطف شما متشکریم.
   امیدواریم با مطالبی که ارائه میدیم بتونیم سهمی در پیشرفت و ارتقای شما و همه حسابداران عزیز داشته باشیم.
   هفته حسابدار بر شما گرامی باد.
   موفق باشید.

 11. با تشکر از دست اندرکاران زحمتکش پرشین حساب.این روز رو به شما و تمام حسابداران عزیز تبریک میگم.و تشکر میکنم از نوشته ی زیبای خانم اصغری.

 12. با نام خدای حسابگر،‌حسابدار آسمان و زمین
  خدایی که ذخیره ای برای مطالباتش ندارد
  نه سهامی است و نه تضامنی ، هیچ شرکتی با کسی ندارد
  تداومش فرضی نیست
  حسابداری تورمی ندارد چون در نظرش ارزش ها یکسان است
  حسابداران گرامی : روزتون مبارک ، ترازتون همیشه موزون ، دلتون شاد
  سلام.روز حسابدار و به تمام حسابداران عزیز پرشین حساب تبریک عرض می نمایم

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here