سریعترین راه برای دریافت دموی صورتهای مالی بروزرسانی شده

0
1169

Untitled1.3

با یک کلیک ، می توانید جدیدترین صورتهای مالی میاندوره ای رادر مانیتور خود ببینید

به نام خدا و عرض سلام و ادب به همه شما دوستان عزیز ، همانطوریکه اطلاع دارید صورتهای مالی میاندوره ای تا پایان شهریور ماه امسال توسط برخی از شرکتها تنظیم می شوند ، عمده این شرکتها ، ناشران بورسی هستند که در بورس اوراق بهادار قرار گرفته اند . البته این مطلب می تواند از جهتی کمک به سرمایه گذاران و فعالان بورس باشد و از جهت دیگر برای  استفاده کاربردی حسابداران و فعالان حوزه مالی از نحوه تنظیم و ارائه این صورتهای مالی است . صورتهای مالی استانداردی که شما با مراجعه به آنها می توانید بصورت تکنیکال و حرفه ای ، اطلاعات به روز شده ای را در آرشیو خود ذخیره کنید .

Untitled1.2

گزارش مورد نظر  خود را از بورس بصورت آنلاین دریافت کنید

شبکه کدال ، سیستم جامع اطلاع رسانی ناشران می باشد . این شبکه بصورت آنلاین اطلاعات کامل و طبقه بندی شده از ناشران ( شرکتهای فعال در بورس ) را در اختیار کاربران قرار می دهد. این اطلاعات کاملاً کاربردی و به روز می باشد ، از این جهت می تواند خیلی در روند کسب اطلاعات جدید به حسابداران کمک کند .

در بخش اطلاعیه های این شبکه شما می توانید جدیدترین گزارشات را دریافت کنید . یکی از این گزارشات ، اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای شرکت های پذیرفته شده در بورس هستند که در تاریخ یکم آبانماه منتشر شده اند ، شما با کلیک بر روی شرکت مورد نظر خود می توانید این صورتهای مالی را دریافت کنید و اگر سرمایه گذار و یا کارگذار نیستید ، به عنوان یک کارشناس و تحلیل گر حسابداری جزئیات را بررسی کنید . یکی از موارد قابل توجه مقایسه تغییرات اطلاعات نسبت به سال مالی ۱۳۹۱ است که در همان گزارشات نشان داده شده است .

این مطلب را هم بخوانید:  تشویقات و جرائم مالیاتی( بخش اول )

Untitled1.4

همچنین درقسمت جستجوها می توانید انواع گزارشات  را بصورت آنلاین ببینید که برخی از انها عبارتند از  :

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

  • آگهی ثبت افزایش سرمایه
  • زمانبندی پرداخت سود
  • گزارش فعالیت هیات مدیره
  • صورت حساب خدمات مالی
  • ثبت اوراق مشارکت

در بخش امکانات این شبکه ، نرم افزارهای کاربردی و مورد استفاده در بورس قراردارد و لینکهای خیلی خوبی را می توانید در قسمت لینک ها ببینید ، یکی از کاربردترین آنها ، فرمها و راهنماییهای مربوط به ضوابط موسسات حسابرسی ، گزارشگری مالی و کنترلهای داخلی است .

کاربران عزیزی که تمایل دارند بیشتر با جزئیات این شبکه مهم آشنا شوند می توانند به آدرس www.codal.ir مراجعه نمایند .

موفق و موید باشید .

میثم حاجی محمدی

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here