دومین گردهمایی ثروت آفرینان برگزار شد

2
1251

آموزش حسابداری کاربردی

با سلام به همه شما عزیزان و همراهان خوب پرشین حساب. با آرزوی لحظاتی شاد برای شما.

دومین گردهمایی ثروت آفرینان به بهترین نحو در روز پنجشنبه ۲۰ مهر ماه برگزار شد. در این گردهمایی که با حضور جمعی از علاقه مندان به آموزش حسابداری کاربردی در دانشگاه خواجه نصیر تهران برگزار شد شرکت کنندگان عزیز با اهداف و شیوه تدریس ثروت آفرینان آشنا شدند و در یک گفتگوی باز به تعامل نظرات خود پرداختند.

در این گردهمایی جناب آقای میثم حاجی محمدی به بیان نکات مهمی از روند کار تیم پرشین حساب در جهت آموزش حسابداری کاربردی پرداختند و سوالاتی که در ذهن دوستان بود را پاسخ دادند. دو سوال مهمی که محور اصلی صحبتهای ایشان بود در این مورد بیان شد که :

 1. چرا به ثروت آفرینان اعتماد کنیم؟
 2. آیا تیم پرشین حساب به خروجی های ثروت آفرینان اعتماد دارد و پروژه اجرایی در اختیار آنها قرار میدهد؟

برای پاسخ به این دو سو ال چالشی  حدود ۴ ساعت بحث و گفتگو انجام شد و در نهایت در حمایت از ثروت آفرینان عنوان شد : از این جهت که ثروت آفرینان نه تنها به آموزش حسابداری و مالیاتی و قوانین کار و حقوقو دستمزد با آخرین تغییرات قوانین میپردازند بلکه  آموزش راه اندازی کسب و کار هم در این دوره انجام داده خواهد شد . این مهمترین موردیست که زمینه اعتماد به خروجی ثروت آفرینان را فراهم میکند. نکته چشمگیری که در این گردهمایی وجود داشت حضور افرادی  با سابقه کار بود که برای شرکت در دوره ثروت آفرینان علاقه زیادی داشتند و هدفشان هم انگیزه برای ایجاد و راه اندازی یک کسب و کار بود.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این مطلب را هم بخوانید:  یک خبر داغ ! مصاحبه با برترین های دنیای حسابداری و اقتصادی ، در پرشین حساب

آقای حسین پرستاری نویسنده کتاب حسابداری شرکت ها یکی از افرادی بود که در این گردهمایی حضور داشتند. این موضوع نشان میدهد که تنها افراد مبتدی به این دوره راه نمی یابند و هستند افرادی که راه های آموزشی حسابداری را سر زده و به دلیل برتر بودن این دوره با دیگر دوره ها ، تصمیم گرفتند که ثروت آفرین شوند.

آموزش حسابداری کاربردی

جناب آقای داریوش عرب دوست یکی از مهمانان ویژه دومین گردهمایی از مدیران اجرایی پروژه های تیم پرشین حساب نمونه ای از خروجی های آموزش های کاربردی حسابداری مجموعه پرشین حساب هستند. ایشان در سالیان گذشته سرپرست حسابداری در شرکت مهرام  بودند.
از دیگر مهمانان ویژه این جلسه جناب آقای مسلم رباطی مدیر مالی آقای علی دایی،
آقای حمید باقری رییس حسابداری نفت بهران به همراه آقای کاوه پرویزی سرپرست حسابداری نفت تهران و جمعی دیگر از عزیزان.
نقطه مشترکی که بین مهمانان وجود داشت این مساله بود که همگی در تلاش بودند تا با ایجاد کسب و کار نو به پیشرفت برسند.

لازم به ذکر است که با حمایت خانه سرمایه علاوه بر مدرک دنیای اقتصاد شرکت کنندگان این دوره از سازمان فنی و حرفه ای نیز مدرک معتبری دریافت خواهند نمود. علاوه بر این طبق روال گذشته موقعیت های شغلی در خصوص حسابداری و مدیر مالی در کانال اختصاصی حسابداران ثروت آفرین منتشر خواهد شد و این افراد به شرکتهایی مهم معرفی خواهند شد. از این نظر اعتماد به خروجی های ثروت آفرینان عینا قابل مشاهده است.

در پایان نیز سرکار خانم ایرجی از مدرسین دوره ثروت آفرینان به نحوه ی آموزش و برگزاری آزمون دوره ای از شرکت کنندگان پرداختند. سومین گردهمایی ثروت آفرین در شهر اصفهان برگزار خواهد شد که این دوره نیزز در حال تکمیل شدن می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۸ تماس حاصل فرمایید.

این مطلب را هم بخوانید:  شرایط پذیرش با آزمون در حسابداران ثروتمند

 

گزارشی از گردهمایی ثروت آفرینان ایران در تهران

2 دیدگاه ها

 1. با سلام ، حسینیان هستم کارشناس حسابداری

  از ارایه مطالب بسیار خوب و مفید شماسپاسگذارم.با توجه به اینکه بنده در اسفراین ساکن هستم میخواستم بپرسم دوره ها در نزدیکی استان خراسان شمالی یا تهران در چه زمانی برگزار میگردد؟

  • سلام کاربر عزیز. ضمن سپاس از همراهی شما . برای دریافت اطلاعات بیشتر از دوره های ما که اکثرا غیر حضوری برگزار میشود از راههای ارتباطی زیر استفاده نمایید:

   ۰۲۱۲۲۷۲۴۵۶۴
   ۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰
   @persianhesab4

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here