فیلم آموزش نرم افزار حسابداری انبار

2
1661
  • ساختار شناخت محیط نرم افزار حسابداری
  • شناسایی مدل های نرم افزاری و نحوه سازگاری با انواع شرکتها
  • آشنایی با منوهای نرم افزار و تعریف قابلیت هر یک از آنها
  • تعریف حسابها در بخش حسابداری نرم افزار شامل سطح گروه ،کل و معین و تفصیلی
  • معرفی بخش خزانه داری نرم افزارها
  • تعریف حسابهای مراکز هزینه و کاربرد آن در حسابداری
  • نحوه صدور اسناد حسابداری در نرم افزار حسابداری
  • آموزش گزارش گیری از نرم افزار

با تماشای فیلم آموزش حسابداری انبار با مکانیزم و شناسایی امکانات نرم افزار حسابداری انبار آشنا خواهید شد.

اگر به دنبال کسب مهارت در نرم افزارهای حسابداری هستید به شما پیشنهاد میکنیم که این فیلم آموزش حسابداری را ملاحظه نمایید. در پایان شما به اهداف ذکر شده در بالا دست می یابید و یک رزومه کاری خوب از خود به نمایش خواهید گذاشت.

مخاطب امروز ما همه حسابداران هستند همه آنانی که علاقه مند به حسابداری هستند و تا کنون نتوانسته اند وارد بازار کار شوند. آنانی که چندین سال سابقه کار اجرایی حسابداری را دارندو یا حتی کسانی که حرفه حسابداری را تنها از دور نظاره گر هستند و یا آموزش حسابداری را بر عهده دارند، همگی مخاطب ما هستند تا نکات جدید امروز را در راه پیشرفت خود قرار دهند.

اگر از آن دسته از کاربران هستید که به دنبال حرفه حسابداری و فعالیت در بازار کار حسابداری هستید حتما از این موضوع آگاهید برای ورود به بازار کار در هر واحد تجاری که وارد شوید آشنایی به نرم افزار حسابداری ضرورت دارد. اما سوال اینجاست که چه نرم افزاری برای همه شرکتها مفید و یکسان است؟ پاسخ مناسبی برای این سوال یافت نمیشود چرا که سلایق و حیطه های فعالیت متفاوت است.

این مطلب را هم بخوانید:  هم اکنون درآمد خود را بدون دغدغه در منزل افزایش دهید!

اما آشنایی با یک نرم افزار میتواند به حسابدار کمک کند تا با کدینگ و چیدمان دیگر نرم افزار ها هم آشنا شود. به عنوان مثال اگر شما یاد بگیرید که در نرم افزار حسابداری a چگونه کار کنید، فاکتور بزنید، کدینگ ایجاد و اصلاح کنید با دیگر نرم افزار ها هم با یکبار انجام دادن راحت کارخواهید کرد.  چرا که ماهیت برنامه نویسی نرم افزارهای حسابداری تقریبا یکی است.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

ولی آشنایی با سیستم حسابداری انبار و نرم افزار انبار برای شما یک پله ترقی خواهد بود. چرا که حسابداری انبار یک تخصص مهم و کمیاب است. اینکه چیدمان کالاها در انبار به چه روشی انجام شود تا در دسترسی و استفاده و بازرسی آنها دچار سردرگمی نشویم بسیار با اهمیت است. در فیلم ویدئویی زیر نحوه ثبت در سیستم انبار برایتان بیان میشود. اما این فیلم تنها ۴ دقیقه از ۳ ساعت فیلم آموزش حسابداری انبار است که توسط کارشناسان تیم پرشین حساب در یک انبار و به صورت عینی تهیه شده است.

در نرم افزار انبار مذکور خرید قطعات ، حواله خروج ، برگشت به انبار و برگشت از خرید وجود دارد. که هر کدام به تفصیل توضیح داده میشود. در قسمت خرید قطعات با زدن کد کالا و مواردی از قبیل شماره سریال رسید انبار، تاریخ رویداد، نام صاحب حساب، شماره فاکتور خرید و نیز کالا بر اساس شماره فنی، تعداد کالا را وارد و با قیمت ثبت شده در سیستم مبلغ فاکتور خریداری شده ثبت خواهد شد.

پیشنهاد میکنم این فیلم را ملاحظه نمایید و سوالات خود در خصوص این موضوع را مطرح کنید.

این مطلب را هم بخوانید:  چگونه با هفته ای 4 ساعت به 3.5میلیون تومان درآمد برسید!

برای دریافت فایل کامل این فیلم آموزشی باید از لینک زیر استفاده نمایید. لینک زیر شما را به دوره حسابداران ثروت آفرین منتقل میکند که در جلسه ششم از این دوره این فیلم آموزش داده خواهد شد.

 

دوره جامع غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین

 

 

 

 

2 دیدگاه ها

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here