آیا به نظر شما کسب درآمد راحت و سریع اشکالی دارد؟

دوره آموزشی حسابداری

سلام دوستان عزیز پرشین حساب. بین این همه شلوغی کارهای مالی و مالیاتی امروز این پست را برای پیشرفت خود مورد استفاده قرار دهید. شاید در نگاه اول داستان ساده و کوتاهی به نظر آید ولی تلنگر بسیار خوبیست.

روزی ، هیزم‌شکن نیرومندی نزد یک تاجر چوب رفت و تقاضای کار کرد و استخدام شد. دستمزدش خیلی خوب بود و بنابراین شرایط کاری خوبی داشت. به همین دلیل، هیزم‌شکن مصمم بود به بهترین نحو کارش را انجام دهد. رئیسش به او تبری داد و محدوده ای که باید درختان را قطع میکرد را به او نشان داد.

روز اول، هیزم‌شکن پانزده درخت آورد. رئیس گفت: «تبریک میگم، به کارت ادامه بده» هیزم‌شکن که از حرف رئیسش حسابی تشویق شده بود، روز بعد تلاش بیشتری کرد اما توانست فقط ده درخت بیاورد. روز سوم او بیشتر تلاش کرد اما توانست فقط هفت درخت بیاورد.

یک روز پس از روز دیگر، او کمتر و کمتر درخت آورد. هیزم‌شکن فکر کرد: «من حتما قدرتمو از دست دادم». او نزد رئیس رفت و با گفتن اینکه او نمی تواند بفهمد چه اتفاقی افتاده، عذر خواهی کرد. رئیس پرسید: «آخرین باری که تبرت رو تیز کردی،کِی بود؟»، هیزم‌شکن جواب داد: «تیز؟! من وقتی برای تیز کردن تبرم نداشتم، من سخت مشغول قطع کردن درختان بودم».

نکته ای که از این متن میتوان به خوبی برداشت کرد این است که تیز کردن لحظه به لحظه مهارت و تخصص ها ، کلید موفقیت هر شخص است.

تمام افرادی از حسابدار، مدیر مالی، مدیر عامل و یا هر شخص دیگری، تماما دارای مهارت و حرفه مستقلی هستند که با کسب این حرفه توانسته اند وارد بازار کار شوند. ولی این مهارت ها تا چه زمان پاسخ گوی نیاز بازار کاری خواهد بود که با سرعت بالایی در حال تحول و دگرگونی است. دوره آموزشی حسابداری

این مطلب را هم بخوانید:  فن سرعت بخشیدن در ارائه گزارشات فصلی

حسابداری که سالهای زیادی از عمر خود را صرف ثبت سند در دفاتر گذرانده و اکنون هیچ سیستمی را نمیتواند پشتیبانی کند و یا حتی شخصی  که سالهاست حسابدار است و با همان شیوه قبل به ادامه کارخود میپردازد و تصورش این است که درآمد اکنونم برایم کافیست ، همه در اشتباهند. زیرا به مهارت خود اکتفا کرده اند. باید برای پیشرفت و درجا نزدن کاری کرد و با به روز کردن مهارت ها و تخصص خود کلید موفقیت را در قفل خوشبختی انداخت.

بهتر است مثال ساده تری بزنم. رمز کارت بانکی، رمز موبایل و یا هر ابزار قابل استفاده شما که دارای پسورد می باشد لازم است هر چند وقت یکبار تعویض شود چراکه احتمال سوء استفاده از آن ها وجود دارد. هستند افراد زیادی که در تلاشند تا شما را تخریب کنند و از صعود بازدارند. برای همین به روز کردن مهارتهای شما تنها وسیله برای سرکوب رقیبان و پیشرفت هرچه بهتر شماست.

ما برای شما پیشنهاد تازه ایی داریم تا بتوانید تبر خود را تیز کنید و رو به جلو در حرکت باشید. دوره جامع حسابداری و مالیات با بهره گیری از به روز ترین متددهای تدریس توسط مدیران مالی و حرفه ای بازارکار، توانسته است تا قوانین، روش ها، آیین نامه ها و کلیه امور مالی و مالیاتی را در کنار هم ترکیب و در قالب یک دوره جامع حسابداری و مالیات به دوست داران این حرفه تقدیم نماید.

کسانی که در این راه قدم برداشته اند و گاهاً رشته تحصیلی انها حسابداری هم نبوده ، اکنون و با گذشت ۱۰جلسه از این ۳۵ جلسه پربار توانسته اند به مدیر مالی ارتقا یابند. جناب آقای حسین مسعودی از شهرستان تیران و کرون استان اصفهان یکی از شرکت کنندگان این دوره جامع در ارتباط تلفنی که با ایشان برقرار شد بیان نمودند که ۱۰ جلسه از این دوره توانسته ایشان را به جایگاهی برسانند که تصور نمی کردند و در همان شهرکوچک درآمد بیشت از ۴ میلیون تومان در ماه را بدست آورند. و اکنون در سمت یک مدیر مالی فعالیتهای مالی و مالیاتی چندین شرکت را در دست اجرادارد. این تنها یک گوشه از نتایج این دوره است.همیشه فراموش نکنید بازخورد یک دوره خوب و یا حتی کاراموزی را باید حین کار و دوره ارزیابی کنید تا اگر دوره مفید نیست و یا تبلیغاتی است بتوانید بعد از چند جلسه انصراف دهید.

این مطلب را هم بخوانید:  نکته ای مهم برای خرید نرم افزار بهای تمام شده

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرفصلهای مطرح شده در این دوره میتوانید از لینک زیر استفاده نمایید. نکته مهمی که لازم است برای شما مطرح شود این است که این دوره در هر زمان که مطابق با آخرین تغییرات قوانین مالی و مالیاتی آبدیت شود برای شرکت کنندگان دوره های قبل رایگان ارسال خواهد شد.و مهمتر از آن در هر جلسه تکالیف چالشی توسط اساتید دوره طراحی می شود و شرکت کنندگان باید پاسخ آن را قبل از دریافت جلسه دوم ارسال کنند با این شیوه قطعاً در گام های موفقیت قرار خواهند گرفت.

شرایط ثبت نام در دوره جامع حسابداری و مالیات

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام