چگونگی معرفی خدمات مالی و مالیاتی در کشور

0
943

بازار کار حسابداری

سلام دوستان خوب پرشین حساب.  موفقیت در هر شاخه ای نیازمند داشتن اطلاعات به روز و دقیق در مورد همان موضوع است. افزایش توانایی و مهارت و در کنار آن کسب راز و رمز های موفقیت در رشته مورد نظر باعث می شود تا به موفقیت دست پیدا کنیم.

بازار کار حسابداری هم مانند بازار کار هر رشته دیگری رقیب و رفیق های بسیاری دارد. رفیق از این جهت که معمولا  هستند افرادی که در جهت رشد شما همراه می شوند و به شما کمک میکنند تا فوت کوزه گری را بیاموزید. شما را رقیب خود نمی دانند و هیچ چشم داشتی به آموزش شما ندارند. اما رقیبان در این شاخه بسیارند. شاید برخی مخالف و عده ای موافق این صحبت باشند اما بنظرم رقیبان در عرصه حسابداری بسیار زیادترند.

حسابداران در انجام مغایرت گیری ها و چک کردن حساب ها با همکاران خود در واقع همان مشتریان و طرف حسابها به این نتیجه خواهند رسید که اگر کوچکترین اشتباه حتی تپقی از آن ها سر بزند به ضرر آنها خواهد بود چرا که در اولین فرصت گزارش خطا به مدیریت انتقال می یابد و زمینه برای اخراج و تشکیل پرونده سیاه عملکردی حسابداری انجام خواهد شد. در واقع بحث زیرآب زدن به وقوع خواهد پیوست. اما در حقیقت چه باید کرد؟ چگونه از رقیبان در امان باشیم.

شما هرچقدر هم که اطلاعات تئوریک بالایی  در خصوص حسابداری داشته باشید اما از راز و رمز های بازار کار حسابداری چیزی ندانید به موفقیت دست نخواهید یافت. افراد زیادی هستند که مهارت های بالایی در زمینه حسابداری دارند اما نمیتوانند در موقعیت مورد نظر مهارتهای خود را افزایش دهند.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود جدیدترین نسخه اظهارنامه الكترونیكی مالیات عملکرد سال 98

مهارتهای حسابداران  در بازار کار حسابداری را می توان به دو دسته تقسیم کرد. مهارتهای عام و مهارتهای خاص. مهارتهایی که اکثر حسابداران با آن آشنا هستند درواقع داشتن چنین مهارتهایی باعث شده تا نام حسابدار را فرا گیرند. مانند ثبت سند، ثبت حقوق و دستمزد، ثبت و نگهداری موجودی ها و …
اما مهارتهای خاص حسابداران همانهاییست که آنان را با دیگران متمایز کرده است. نکاتی که شاید همه به آن آگاهند اما تنها افراد کمی توانایی استفاده از آن در موقعیت های مهم را دارند.

خدمات مالی و‌مالیاتی با اسرار محرمانه مدیران ‌و ترس ذاتی از سازمان مالیاتی آنها سر و کار دارد پس با یک تبلیغ سنگین ‌‌یا عادی جذب پروژه ها تقریبا به بن بست می رسد. شما باید بیاموزید:

چگونه‌ مدیران بی میل و بی اعتماد نسبت به خود را ترغیب به همکاری کنید؟

چگونه به طراح گرافیکی خود بگویید بروشور شما را چیدمان‌کند؟

این چیدمان از منظر حفظ اسرار مالی و‌مالیاتی مدیران ‌کارفرمایان دقیقا باید چگونه باشد؟

وبینار رمز و رازهای موفقیت در ۷ بهمن ماه در ساعت۲۰ توسط آقای میثم حاجی محمدی برگزار خواهد شد. این وبینار تمام نکات مهم مورد استفاده در بازار کار حسابداری را بیان می کند.

برای ورود به این وبینار رایگان لازم است تا  با مسئولین مربوطه از راه های ارتباطی زیر هماهنگ شوید. در ضمن  ظرفیت باقیمانده همایش پولشویی تنها ۵ نفر می باشد . این همایش در ۵ بهمن ماه در دانشگاه خواجه نصیر برگزار می شود.

۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۸                                      ۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰                                ۰۹۲۱۶۴۵۰۸۴۵

این مطلب را هم بخوانید:  ثبت نام صفر تا صد حسابداری

persianhesab5                                @persianhesab4@

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here