۴ راهکار موفقیت در عرصه حسابداری و مالیاتی

0
1974

1817285_463

با سلام وعرض ادب خدمت شماکاربر عزیزسایت پرشین حساب ضمن خسته نباشید از کارهای روزانه حسابداری مطالبی راجع به راههای پیشرفت وارتقاء درشغل حسابداری وامور مالیاتی خواستم ارایه کنم.

 

شاید خیلی از اشخاصی که پا به عرصه این رشته میگذارند از ابتدا اصلا هیچ هدفی راجع به این شغل نداشتن ویا از مزایا این شغل خبرندارند ووقتی ورود پیدا می کنند تازه میفهمند این رشته چه جایگاهی داردشما با مراجعه به نیازمندیهای همشهری می بینید که در امور مالی و مالیاتی وحسابداری برای استخدام این افراد چقدر تقاضا وجود دارد اما کاش هر شخصی که میخواست پا به این عرصه بگذارد از اول هدفمند عمل میکرد وعلاقه خودش را محک میزد زیرا بسیاری از حسابداران را می بینیم که یا در این کار در جا میزنند ویا پیشرفت قابل تاملی ندارند وحتی یک سری از این افراد را میبینیم که دلزده شده وحتی تغیر شغل میدهند حال به نظر شما کاربر گرامی چرا اینگونه است در حالی که افراد موفقی نیز هستند که از این شغل به همه اهداف اقتصادی واجتماعی رسیده اند خیلی افراداز نزدیکان وآشنایانشان هستند که به وضع اینگونه افراد قبطه خورده وآرزوی بودن جای این گونه اشخاص را دارند.

 

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

حال چرا بعضی از افراد در این کار پیشرفت ندارند وبه قول معروف درجا میزننددر حالی که بعضی ها اینگونه نیستند؟

 

۱-اینگونه افراد از اول بدونه هدف دراین کار پا گذاشته وآری به هر جهت فکر کردندوهیچ گونه هدفی و آینده ای برای خود ترسیم نکردندوشاید هیچ علاقه ای به این کار ندارنددر حالی که افراد موفق از ابتداامر هدفمند عمل کرده وبرای خود برنامه ریزی کامل دارند.

این مطلب را هم بخوانید:  دانلود رایگان: فایل صوتی نگرانی

 

۲-این افراد اطلاعاتشان به روز نیست وخود را به قول معروف آپ تودیت نمیکنند شاید به همان اطلاعات مربوط به دوران تحصلیشان اکتفا کرده واز باقی افراد عقب میمانند در حالی که افراد موفق همیشه دنبال مطلب جدید واطلاعات جدید میگردندوحتی تجربه های جدید….

 

به سایتهای مختلف سر میزنند کتابهای جدید حسابداری را تهیه کرده و مطالعه میکنند وکلاسهای کاربردی مالیاتی وحسابداری را میگذرانند واز وقت خودبه بهترین نحوه ممکن استفاده میکنند.

 

۳-این جور افراد تمام فکر وذکرشان فقط همین میباشد که یک جا استخدام شده وسی سال کار کرده وبعد بازنشسته شده وحقوق بازنشستگی بگیرنددر صورتیکه افراد موفق دل را به دریا زده وانواع کارهای حسابداری چه پروژه ای چه غیر پروژهای پیمانکاریابازرگانی و….وانواع حسابداریهارا میخواهند تجربه کنند وپس از مدتی به جای میرسند که می بینند در خیلی از این امور اطلاع وآگاهی دارند.

 

۴-کاربر گرامی در کار حسابداری هیچ میان بری وجود ندارد که شما بتوانید سابقه وتجربه مفید۱۵سال حسابداری رادر عرض دو سال بپیمایید در این کار صبرواستقامت خیلی مهم میباشدخیلی از افراد که در این زمینه موفق نیستند کسانی هستند که میخواهند ره یکساله را یکشبه بروند که اینگونه نمیباشد باید دراین کار پله های ترقی را گام به گام بردارید وهر لحظه سعی کنید به اطلاعات وتجربیات خود اضافه کنید.

 

انشاالله درپستها ی اینده سعی خواهم کردبا مطالب تازه ای در خدمت شما باشم.

مسلم رباطی / مدیر مالی مجموعه آقای علی دایی

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here