چند مرحله بسیار موثر در جذب خدمات مالیاتی

12
1138

خدمات مالیاتی

اگر ذره ای فکر میکنید در اجرای تکالیف مالیاتی ضعف دارید بجای خطا و آزمون کردن کار دیگران، اطلاعات خود را بروزرسانی کنید چون در غیر اینصورت خودتان را با دستان خودتان به قعر مشکلات هدایت می کنید.

از طرف دیگر

اگررزومه خوبی در اجرای پرونده های مالیاتی دارید و یا چند سال در یک شرکت امور مالیاتی را بر عهده دارید خدمات خود را ارزان و یا گران نفروشید!

میثم حاجی محمدی_بنیانگذار پرشین حساب

من همیشه در کنار تشویق علاقمندان به حوزه اجرا خدمات مالیاتی دیگر مودیان این نکته را تاکید میکنم که حتماً از بابت اطلاعات و تجربیات خودتان مطمئن شوید و بعد برای حتی کوچکترین پیشنهاد مالیاتی گام بردارید.خدمات مالیاتی حساس ترین مسئولیت دراین حوزه است و اصلا کاری ندارم یک سری مودیان قدر این حساسیت را نمی دانند و حق الزحمه کمی در بازار کار می پردازند. تاکید من بر اصل قبول و یا رد پیشنهادات اجرای مالیات است. چون مبحث قیمت گذاری خودش یک مبحث جداگانه است که در اینجا به آن نمی پردازم.

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

پس اولویت شما خواننده گرامی، اطلاعات کامل مالیاتی باشد.

در این نوشته من سعی کردم چند تکنیک خاص در اجرای خدمات مالیاتی را خدمت شما تشریح کنم تا با بخاطرسپردن آن، بعد از کنترل و تکمیل اطلاعات مالیاتی بتوانید امور خدمات مالیاتی متقاضیان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

این مطلب را هم بخوانید:  تفاوت اظهارنامه اصلاحی با اظهارنامه جایگزین

هوایی پیشنهاد ندهید!

خدمات مالیاتی

متاسفانه گاهاً دیده شده برخی از مجریان بدون توجه به رویت مدارک مالی شخص مراجعه کننده و کسب اطلاع از صحت و سقم آن اقدام به ثبت اعداد در نرم افزار گزارشات فصلی و حتی اظهارنامه ارزش افزوده می کنند و وقتی هم موقع دفاع کردن همانند یک فرد بی تجربه می گویند ما فقط ملابنویس هستیم و هر چه مودی بگوید همان را ثبت می کنیم . سوال این است که آیا وقتی شما دفترخانه اسناد رسمی می روید بدون صحت سنجی و اطمینان سلامت سند ، کارهای ثبتی اجرا می شود؟ با توجه به مسئولیت واحد ثبت کننده این کار حکم تخلف را دارد.

حالا مستندات مودی سند مالکیت نیست ولی می تواند به عنوان یک مدرک پیوست مدنظر قرار بگیرد تا اگر در ادامه مشکلی گریبانگیر مودی شد مسئول ثبت بتواند از مندرجات ثبت شده دفاع کند. وقتی حادثه اتفاق بیفتد مودی دنبال توجیه و بهانه است و اولین کسی که مظنون اصلی این پرونده است فردی که ثبت کننده اطلاعات بوده است .

بابت کار انجام شده گزارش داده و رسیدش را دریافت کنید 

یکی از نکاتی که با توجهی مجریان موجب بوجودآمدن ادعای کذب برخی از مشتریان می شود تغییرات اعمال شده در اطلاعات تکمیلی است . فردی گزارشات فصلی خود را آنلاین ارسال کرده بود و بدون مراجعه مجدد به شما اصلاحاتی را در یکی از کافی نت ها انجام داده بود. که در پایان سال باعث مغایرت با میزان فروش شده بود ، و حالا این اختلاف را بر گردن شما انداخته است در صورتی که محتویات ارسال شده توسط شما مغایر با ادعای مودی می باشد.

این مطلب را هم بخوانید:  مفاصاحساب مالیاتی دریافت کنید نه برگه قطعی مالیات!

به همین منظور توصیه می شود حتما از مستندات تکمیل شده امضا مودی را اخذ کنید تا اگر مشکلی در آینده پیش آمد شما ادعا تایید توسط مودی را پیش خواهید کشید.

پیش بینی کنید، ولی قول صددرصد ندهید 

خدمات مالیاتی

شما به عنوان مسئول اجرای پروژه گزارشات فصلی و یا هر پروژه مالیاتی دیگری موظفید پس از بررسی مدارک مشتری از احتمال وقوع حادثه با خبر کنید، این اتفاق بیشتر در پروژه های علی الراس رخ می دهد که با توجه به اشکالات مدارک متاسفانه اطلاع رسانی به مودی انجام نمی شود و همه زحمات بر وباد می رود . در گزارشات فصلی هم شما باید همینطور عمل کنید اگر مستندات قابل قبول نیست هشدار جرائم مالیاتی را به مودی حتما بدهید تا اعتبارتان با شک و شبهه مواجه نشود.

در پایان امیدوارم اگر علاقمند به خدمات مالیاتی هستید برای خودتان زمان صرف کنید هر روز مطالعه و تحقیق داشته باشید اگر دوره خوبی هم مشاهده کردید در هر نقطه کشور فرقی نمیکند ثبت نام کنید .

پیشنهاد پرشین حساب برای یادگیری مالیات : یک دوره خوب و استاندارد باید نکات زیر را به شما آموزش می دهد تا خیالتان از بابت مسائل مالیاتی راحت شود.

خدمات مالیاتی

اطلاعات سیزدهمین دوره حضوری صفرتاصد مالیات

 

12 دیدگاه ها

       ارسال نظر و سوال

       دیدگاه خود را وارد کنید
       Please enter your name here