پنل کاربری

۰۲۱-۲۸۱۱۱۲۲۸ |

بسته جامع مجموعه فایل‌های کاربردی حسابداری

ارزش این بسته ۴۴/۰۰۰ تومان است که با ۹۱٪ تخفیف و به مدت محدود فقط با قیمت ۴/۰۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

کلی گشتم تا تونستم یک فایل خیلی خوب و جدید پیدا کنم!

این جمله خیلی از حسابدارها و فعالان حوزه امور مالی است که نیاز دارند برای تسریع کارهای اجراییشان از یک فایل خوب و کاربردی که امتحانش را هم پس داده، استفاده کنند. ولی این بین مشکلی وجود دارد؛ این‌که دقیقا مشخص نیست چه فایلی امتحانش را خوب پس داده و این‌که کلا چه فایل‌های خوب دیگری وجود دارد که بتوانند در موقعیت‌های حساس از آن‌ها استفاده کنند. زمانی‌که خودم حسابدار چند شرکت بودم برای نوشتن یک نامه ساده ارایه لیست حقوق کلی استرس می‌گرفتم و دقیقا نمی‌دانستم چه چیزی باید بنویسم تا این‌که با کلی جستجو و سوال متوجه موضوع می‌شدم. یا در حسرت یک چک لیست بودم تا کارم از نظر یک حسابدار با تجربه یا مدیر مالی‌ام حرفه‌ای دیده شود! حالا تمام تلاشم را کردم که به این حسرت‌ها و استرس‌ها پایان بدهم و خدمتی شایسته به زحمت‌کشان حوزه حسابداری کشور انجام بدهم. « بسته جامع مجموعه فایل‌های کاربردی حسابداری» حاوی کلی فایل با ارزش است که در موقعیت‌های حساس شغل حسابداری چراغ راه شماست؛ راهی که خودم بارها و بارها از آن‌ها بهترین نتایج را گرفتم و الان تقدیم شما دوست خوبم می‌کنم. البته این تمام فایل‌ها نیستند و همچنان در حال توسعه این بسته جامع هستیم. امیدوارم این بسته بتواند خیال شما را از ایمنی بخشی از کارهای جاری راحت نماید.
میثم حاجی محمدی
میثم حاجیم حمدی
بنیان‌گذار پرشین حساب

چه فایل‌هایی در این بسته دریافت می‌کنید؟

یکی از پر کاربردترین ابزارهای تهیه لیست حقوق و دستمزد، اکسل حقوق و دستمزد ۹۸ می‌باشد.در اکسل حقوق و دستمزد ۹۸ شما علاوه بر جداول کامل حقوق و مزایای مستمر و غیر مستمر با دیگر آیتم های مهم قانون کار و تامین اجتماعی و قانون مالیاتهای مستقیم همراه می باشد.

cpm نام یک قالب بومی‌سازی شده ایرانی است که به شما کمک می‌کند کار حسابداری را در یک قالب زیبا، حرفه‌ای و قابل اعتماد پیاده‌سازی نمایید.

صورت‌های مالی و نحوه ارائه گزارش به مدیریت و استفاده‌کنندگان آن از مهم‌ترین وظایف یک حسابدار حرفه‌ای است. ما جدیدترین اکسل محاسباتی صورت‌های مالی را برای شما تهیه کرده‌ایم.

یکی از مشکلات اصلی حسابداران در حین اشتغال، دسترسی کامل به تمامی ثبت‌های مورد نیاز می‌باشد. در این نرم افزار رویدادهای مهم و تکراری در چند طبقه برای شما دسته‌بندی شده است که با کلیک بر روی هر رویداد می‌توانید به راحتی ثبت ساده و یا مرکب مربوط را دریافت کنید.

بخشی از آموزش‌های جذب پروژه در دوره حسابداران ثروت آفرین را در قالب یک فایل طبقه‌بندی شده تقدیم می‌کنیم تا اگر در جذب پروژه‌های بازار کار حسابداری مشکلی دارید به فکر ساماندهی و بروزرسانی آن باشید.

در این فایل با وارد کردن درآمد مشمول مالیات (پس از کسر معافیت‌ها) و پس از کسر هزینه‌ها مالیات محاسبه شده را مشاهده خواهید کرد.

هزینه‌های قابل قبول مالیاتی هزینه‌هایی هستند که در یک حد متعارف بوده، دارای مدارک معتبر باشد و منحصرا برای به‌دست آمدن درآمد همان دوره مالی خرج شده باشد.

مهم‌ترین قراردادهایی که مورد نیاز هر حسابداری است.

برای طرح دادخواست در دیوان عدالت اداری باید مدارک مشخص شده را ارائه نمایید. ما برای سهولت شما در این خصوص فایلی طراحی کرده‌ایم که کلیه مدارک مورد نیاز برای طرح دادخواست در دیوان عدالت اداری را در آن وارد کرده‌ایم.

انجام یک سری امور باعث می‌گردد که ارائه گزارش‌ها به‌طور صحیح، ثبت و ضبط اطلاعات کامل و اختلاف‌ها با خریداران و مشتریان به صفر برسد. ما ۳۵ اقدام مهم را که بر اساس تجربه و دانش به‌دست آمده‌اند را برای شما آماده کرده‌ایم.