فیلم تبریک نورزو تیم اجرایی پرشین حساب + پشت صحنه

به نام خالق تحول

عرض سلام و عیدتون مبارک

سال ۹۷ هم مشکل وجود دارد و بی مشکل نیست امیدوارم این مشکلات در راستای رشد شما باشد.

این جمله ای است که میثم حاجی محمدی بنیان گذار پرشین حساب است که در پیام نوروزی  به آن اشاره کرد. ما هم امید داریم با تحمل مشکلات و سختی ها راهی را بروید که هدفتان به سمت آن نشانه گیری شده است.تمامی همکاران تیم اجرایی آرزو دارند حسابداران و فعالان جامعه در سال جدید فقط خبرهای خیلی خوب در کسب و کار و زندگی شان دریافت کنند.

 

 

خوشحالیم که با حمایت شما توانستیم در ششمین  سال راه اندازی پرشین حساب خدمات قابل قبولی ارائه کنیم . کما اینکه کار ما بی عیب و نقص نبوده و مطمئناً نیازمند تجزیه و تحلیل و بررسی بیشتری خواهد بود . امید است بتوانیم در سال جدید با حرکتها و برنامه ریزی های جدید خدمات ایده آلی را به شما کارشناس عزیز ارائه کنیم .

 

نوروز

 

ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز۱۳۹۷ به شما و خانواده گرانقدرتان  ، از اینکه در طول سال گذشته همراه ما بودید و هر روز مطالب پرشین حساب را در ایمیل خود مطالعه می کنید کمال تقدیر و تشکر را داریم .

از همین فرصت استفاده می کنیم و به شما کاربر فرهیخته این نوید را می دهیم در سال جدید خدمات جدیدی را در قالب دوره ها و فایل های آموزشی ارائه خواهیم کرد.

ما به پاس همراهی هدف های شما جشنواره ای راه اندازی کرده ایم که با برنامه ریزی و اصولی شما را قبل از تیرماه و داغ شدن بازارکار حسابداری به درآمد خیلی خوب برساند و شما را از حالت کارمندی و محدودیت خارج کند. این جشنواره فقط تا ۱۵ ام فروردین ماه ادامه دارد

این مطلب را هم بخوانید:  شرایط پذیرش با آزمون در حسابداران ثروتمند

اطلاعات بیشتر را می توانید در لینک جشنواره دنبال کنید :  جشنواره حساب سازه نوروزی 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بنر همکاری با ما
بنر اینستاگرام
بنر سوالات تخصصی
دانلود رایگان کتاب چگونه از حسابداری در مسیر تهران اصفهان به ۸ میلیون تومان درآمد رسیدم؟
بنر دانلود رایگان فیلم‌های آموزشی
بنر دانلود رایگان جدیدترین جدول حقوق و دستمزد
بنر تولید محتوا
بنر کانال تلگرام