هدیه ما: سامانه ثبت‌های مهم حسابداری + فرم نحوه اجرای کار حسابداری + فرم‌های مهم حسابداری

سلام کارشناس فعال حوزه حسابداری

شما برای ثبت و صدور اسناد حسابداری به جز سندرسی و به اصطلاح ممیزی مدارک باید خیلی خوب و قاطع تصمیم خود را در ارتباط با جایگذاری حساب‌ها در سیستم حسابداری اتخاذ کنید تا بتوانید در ادامه گزارشات خوبی را در اختیار مدیریت قرار دهید. ما یک سامانه آفلاین در اختیار شما قرار می‌دهیم که شامل شاخص‌ترین رویدادهایی که در بازار اتفاق می‌افتد به همراه ثبت‌های حسابداری آن‌ها در اختیار شما می‌گذاریم و امیدواریم بتواند کمک خوبی در حین اجرا نماید.

ابزارهای مکمل این سامانه که تقدیم شما خواهد شد

فرم زمانبندی کار حسابداری (CPM):

شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که نیاز به یک راه‌بلد در شروع اجرا داشته باشید. دوست دارید با تمام اطلاعاتی که دارید وقتی به تنهایی تصمیم به سر و سامان دادن به امور مالی دارید یک فهرست داشته باشید تا طبق یک اصول خاص در بازار کار جلو بروید. ما این فهرست را برای شما آماده کرده‌ایم. علاقمندان به حسابداری و حتی مدیران عزیز می‌توانند با استفاده از این فهرست هم کنترل و برآورد حجم کارشان را در نظر بگیرند و هم می‌توانند مبلغ و پیشنهاد کاملا منطقی با توجه به موارد کنترلی به کارفرما پیشنهاد دهند. یعنی یک چارچوب مطمئن هم از نظر حجم کار و هم از نظر قیمت پیشنهادی در اختیار دارند.

بانک فرم حسابداری‌:

ابزار دیگر یک مجموعه خوب از فرم‌های مورد نیاز شماست. همه حسابداران و شاغلین امور مالی نیاز به یک سری فرم‌های  حسابداری از پیش تعریف شده برای اجرای هرچه بهتر کارهای خود دارند. بانک فرم حسابداری شامل پیش‌فرض‌هایی است که برای جمع آوری مدارک و مستندات حسابداران را یاری می‌کند. تعداد آن‌ها با توجه به نوع فعالیت شرکت‌ها متفاوت هستند ولی فرم حسابداری برای همه آن‌ها می‌تواند مشترک باشد که ما در اینجا مهمترین را تقدیم شما می‌کنیم.

ما به پاس قدردانی از زحمات شما در عرصه تحصیل و کار حسابداری کل محتویات این بسته را در قالب یک هدیه تقدیم می‌نماییم‌. فقط خواهش ما این است مراقب هدیه خود باشید و به دوستان و همکاران خوبتان لینک صفحه را جهت دریافت هدیه پیشنهاد دهید.

برای دریافت این هدیه فرم زیر را تکمیل نمائید:

سامانه ثبت‌های مهم حسابداری