چه فعالیت‌هایی مشمول ماده ۳۸ تامین اجتماعی می‌شوند؟ (ویدئو)

0
1460
چه فعالیت‌هایی مشمول ماده ۳۸ تامین اجتماعی می‌شوند؟

اشتباه نکنید، ماده ۳۸ تامین اجتماعی فقط به قراردادهای پیمانکاری عمرانی و غیر عمرانی تعلق نمی‌گیرد! هر فعالیتی که ماهیت دستمزدی و حق‌الزحمه‌ای داشته باشد مشمول این ماده است. چگونه؟ از زبان جناب آقای امیر کاملی -مدرس دوره صفر تا صد مالیات پرشین حساب– در ویدئو زیر بشنوید.

این مطلب را هم بخوانید:  4 درس مهم که حسابدارها باید از بحران کرونا یاد بگیرند
 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here