عید سعید فطر مبارک باد …

0
808

fetrpersian

سلام عرض میکنم به همه شما کاربران و روزه داران عزیز امیدوارم طاعات و عبادات شما مقبول درگاه حق تعالی قرار گرفته باشد .

خواستم به عنوان نماینده تیم مدیریتی پرشین حساب پیشاپیش این عید بزرگ فطر را به همه شما دوستان تبریک عرض کنم . واقعاً ماه رمضان سختی بود برای همه ، بخصوص برای شما فعالان بخش مالی ، گرمای هوا ، طولانی بودن ساعت اداری و کاری ,  و انجام کارهای مالی که مطمئناً خیلی انرژی می طلبه ، به ویژه مصادف شدن آن با کارهای پایان تیرماه و جمع و جور کردن اظهارنامه ها  .

دوستان خسته نباشید ، خدا قوت ، من به شخصه خیلی خوشحالم که این ماه پربرکت را به خوبی به پایان رساندیم و خاطره زیبایی را در دفتر زندگی خود ثبت کردیم .

به هر حال لازم بود اول از همه شما کاربران و همراهان تشکر کنم و این عید سعید فطر را پیشاپیش به همه شما تبریک عرض کنم . امیدوارم در تمامی مراحل زندگی خوش و خرم باشید .

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

راستی یک خبر خوشحال کننده خدمت دوستان عزیز عرض کنم و آن هم اینکه به زودی امکانات خیلی خوبی به پرشین حساب افزوده میشود . یکی از این امکانات سامانه پرسش و پاسخ تخصصی مالی و حساب داری و مالیاتی پرشین حساب است که به پشتوانه چندین حرفه ای حسابداری در حال راه اندازی میباشد , از این پس میتوانید سوالات خود را در این سامانه بپرسید …

قسمت ارسال مقالات هم پس از درخواست های متعدد رو نمایی شد و کاربران علاقه مند و فعال میتوانند مقالات خود را از طریق قسمت ارسال مقالات ارسال کنند تا با نام خودشان در سایت منتشر گردد

این مطلب را هم بخوانید:  گنجینه نکات قانون کار درحسابداری (بخش پنجم مشاغل خانگی)

اگر شما هم امکانات جدیدی در پرشین حساب خواستارید در نظرات همین پست اعلام بفرمایید …

آرزوی موفقیت و پیروزی داریم

میثم حاجی محمدی / عضو تیم مدیریتی پرشین حساب

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here