شبکه اجتماعی ویژه بورسی ها

2
1034

Is-Technology-Eating-Away-at-our-Personal-Relationships

راه اندازی اولین شبکه اجتماعی بورس و بازار سرمایه با حمایت دانشگاه صنعتی شریف

اولین شبکه اجتماعی، اطلاع رسانی و تحلیلی بورس و بازار سرمایه ایران با حمایت دانشگاه صنعتی شریف و توسط شرکت سورن سیستم شریف راه اندازی شد.

در سال حماسه سیاسی و اقتصادی و در راستای حمایت از سرمایه ملی، اولین شبکه اجتماعی بورس و بازار سرمایه با حمایت دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد. شبکه اجتماعی سهام‌یاب با هدف یکپارچه‌سازی اطلاعات مورد نیاز سرمایه‌گذاران، به اشتراک گذاری ایده‌ها و نظرات کاربران در حوزه بورس و بازار سرمایه و جذب حداکثری سرمایه‌ها به بورس راه اندازی شد. این شبکه برای اولین بار در هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه که در تاریخ ۱۷ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۹۲برگزار گشت، به صورت رسمی رونمایی شد و مورد استقبال بسیار گرم فعالان بازار قرار گرفت.
سهام‌یاب به صورت یک شبکه اجتماعی طراحی شده که کاربران با عضویت در آن علاوه بردنبال کردن افراد و نمادهای بازار سرمایه، در جریان آخرین اخبار، تحلیل‌ها و اطلاعیه‌های پیرامون نمادهای مورد نظر خود قرار می‌گیرند و ایده‌ها و تحلیل‌های خود را به اشتراک می‌گذارند.

سهام‌یاب با الگوبرداری از برترین شبکه‌های اجتماعی دنیا و سایت‌های تخصصی حوزه بورس و بازار سرمایه و با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های نرم افزاری توسط فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده است.

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس سهام‌یاب؛ www.sahamyab.com مراجعه نمایند.

منبع : سایت دانشگاه شریف

این مطلب را هم بخوانید:  یک فن مهم برای افزایش حقوق ودستمزد در حسابداری

2 دیدگاه ها

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here