حسابدار عزیز!این سوئیچ استفاده از کتاب قانون است

9
1516

کتاب قانونبه نام خدا و سلام

یکی از عمده ترین مشکلات حسابداران عدم استفاده صحیح از ابزار کارشان است . ۲ کتاب قانون مالیاتهای مستقیم و کتاب تامین اجتماعی مهمترین ابزار کاربردی هستند . مشکل اصلی عدم تسلط بر آدرس های کتاب است و دیگر اینکه نحوه مطالعه آن مزید بر علت است . ما سعی کردیم به کمک دوستان صفر تا صدی مالیات یک سوئیچ مطمئن به نام کلمات کلیدی در اختیار شما قرار دهیم . در واقع کلمات کلیدی نحوه کار و مطالعه قانون مالیاتهای مستقیم را به شما آموزش می دهد ،  به عنوان مثال کلمه کلیدی معاملات فصلی یادآور ماده ۱۶۹ مکرر میباشد.در واقع با آشنا شدن با این کلمات کلیدی و مرور آن در اوقات فراقت ویا در زماتهای مرده میتوان به راحتی آنها را به خاطر سپرد.

یکی از تکالیفی که در این کلاس برای شرکت کنندگان مطرح شد نوشتن کلمات کلیدی مربوط به هر یک از قوانین بود که از هر یک از شرکت کنندگان خواسته شد که کلمات کلیدی مربوط به تعدادی از مواد قانونی  را آماده کنند . این مجموعه  با نام خودشان در قالب فایلی ذخیره شد و با همکاری گروه پرشین حساب این کلمات با قانون مربوط به آن لینک شد.

فایل کلمات کلیدی تبدیل به یک برنامه کاربردی فوق العاده برای کلیه کسانی که نیاز به استفاده از این قوانین را دارند گردید.  در اینجا ضمن تشکر از کلیه شرکت کنندکان عزیز دوره که زحمت تدوین این برنامه را کشیدند ، باطلاع شما کاربر عزیز می رسانیم این فایل کاملاً ر ایگان بوده و از طریق زیر می توانید استفاده نمایید.

این مطلب را هم بخوانید:  مهمترین نکات قانون مالیات های مستقیم !

[userpro_private]

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

دانلود کلمات کلیدی – رایگان 
[/userpro_private]

9 دیدگاه ها

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here