دانلود رایگان:آموزش تصویری کار با فیدا(سامانه ثبت سفارش)

0
2784

rahnama

به نام خدا و سلام به شما دوست و همراه عزیز ، هنوز موضوع برجام در هاله ای ابهام است و توسط مقامات زحمتکش کشورمان تحت بررسی عمیق قرارگرفته ولی کماکان ورود کالا توسط فروشندگان خارجی به تعویق نیفتاده و هر روز هم بیشتر می شود . از این رو یادگیری و کسب اطلاعات فنی در خصوص ثبت شناسه از آن جهت که با ثبت صورت معاملات فصلی بی ارتباط نیست می تواند بسیار جذاب باشد.

در فایل زیر شما بصورت تصویری در یک پاورپوینت می توانید مراحلی که شاید خیلی از واردکنندگان با آن مشکل داشته باشند را یادبگیرید و به جذب پروژه های واردات صادرات کمک کند.

سیستم الکترونیکی ثبت سفارشات واردات کالا، در راستای خدمت رسانی از ابتدای سال ۱۳۸۷ به صورت تدریجی شکل گرفته است و در نهایت در تاریخ ۱۹/۰۳/۱۳۸۸ به صورت صددرصد الکترونیکی شروع به کار کرده است. در این سیستم متقاضیان ثبت سفارش اعم از حقیقی و حقوقی می توانند با مراجعه به وب سایت sabtaresh.tpo.ir ثبت نام نموده ، با دریافت کدکاربری و رمز عبور شخصی، از طریق این سایت، سفارشات واردات خود را به صورت ۲۴ ساعته، و در هر مکانی که به شبکه جهانی اینترنت دسترسی داشته باشند ثبت نمایند. لازم به ذکر است که کلیه پیگیریهای لازم تا حصول نتیجه (دریافت تأییدیه ثبت سفارش)، از طریق این سیستم میسر می باشد. متقاضیان پس از اطلاع از پایان مراحل اداری ثبت سفارش از طریق منو پیگیری و ویرایش ثبت سفارش در سایت بدون مراجعه حضوری اقدام به پرداخت اینترنتی کارمزد ثبت سفارشات خود از طریق درگاه بانک ملی نمایید .پس از پرداخت ،پرونده ثبت سفارش متقاضیان محترم ،بدون نیاز مراجعه به مراکز ثبت سفارش سطح کشور بصورت خودکار به شعب بانک عامل و گمرکات اجرائی کشور ارسال خواهد گردید.
لذا توصیه می گردد،کلیه متقاضیان جهت جلوگیری از مراجعات حضوری مکرر با پرداخت الکترونیکی کارمزد ثبت سفارش خود ،این سازمان را درصدور ثبت سفارش بدون نیاز به کوچکترین مراجعه به مراکز ثبت سفارش سطح کشور یاری رسانید.

این مطلب را هم بخوانید:  افزایش تعامل بازار پول و سرمایه برای تامین مالی

persian-translation-and-english-translation

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

دانلود رایگان : آموزش تصویری فیدا M-PowerPoint-2007

 

در صورتی که خیلی تخصص در خصوص سامانه ثبت سفارش ندارید حتما جزوه کامل زیر را مطالعه کنید

[userpro_private]

دانلودرایگان جزوه کار با سامانه ثبت سفارش      pdf_icon_fbarfiler

[/userpro_private]

 

منتظر محصول جدید ما باشید —- آموزش اعتبارات اسنادی

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here