تقویم دوره های در حال برگزاری پرشین حساب

0
641

Nine O'Clock

به نام ایزد یکتا و عرض سلام خدمت شما کاربران عزیز

 

جهت اطلاع بیشتر شما عزیزان و برنامه ریزی زمانی جهت حضور در دوره های تخصصی پرشین حساب، توجه شما را به فهرست و زمان برگزاری دوره ها جلب می نماییم

سومین کارگاه عملی فنون مکانیزه مالیات بر ارزش افزوده در قم برگزار می شود

نام دیگر این کارگاه آموزش نحوه کاهش جرائم مالیات بر ارزش افزوده است که در حال حاضر یکی از دغدغه های اشخاص تحت رسیدگی می باشد. در این کارگاه بعد از توضیح تکنیکهای ثبت نام و تکمیل اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، به صورت عملی نحوه کاهش جرائم از روی برگه تشخیص مالیاتی آموزش داده می شود.سومین دوره آن توسط نمایندگی پرشین حساب در شهرستان قم در حال نامنویسی می باشد. (زمان برگزاری پنج شنبه ۵ آذر با ۵۰ درصد تخفیف ساعت ۱۰ تا ۱۴ )

 

سال ۹۹ یک سال پر درآمد برای حسابدارهاست! اگر بخواهید سهمتون رو از این بازار بدست می آورید ؛ ویدئو رو ببینید:

اطلاعات بیشتر در خصوص عناوین و روند برگزاری کارگاه 

سومین کارگاه اصول و فنون تحریر دفاتر قانونی در اصفهان برگزار می شود 

در این کارگاه سیر تا پیاز تحریر دفاتر به شما آموزش داده می شود.مانده گیری حسابها ، نحوه بستن حسابهای موقت و دائمی،نحوه تعدیل حسابها، تجزیه و تحلیل کدینگ حسابداری و ثبت عملی اطلاعات در دفاتر روزنامه و کل، اصلی ترین عناوین این کارگاه می باشد.  ثبت نام و برگزاری دوره توسط جهاددانشگاهی اصفهان انجام می شود و به کلیه شرکت کنندگان مدرک جهاد اعطا می گردد. (زمان برگزاری پنج شنبه ۲۷ آذرماه ساعت ۱۶)

این مطلب را هم بخوانید:  12 اشتباه صاحبان کارگاه تولیدی (بند ب)

اطلاعات بیشتر در خصوص عناوین و روند برگزاری کارگاه 

هفتمین کارگاه تکنیکهای گزارشات فصلی در شهر مشهد برگزار می شود

بعد از ۵ دوره برگزاری در تهران و ۱ دوره اصفهان، این بار این کارگاه کاربردی در شهر مقدس مشهد برگزار می گردد. این کلاس اختصاص به مدیران و حسابدارانی دارد که علاقمند به موشکافی جزئی ترین موارد دستورالعمل صورت معاملات فصلی می باشند. شاید کارکردن با نرم افزار گزارشات فصلی را خیلی از دوستان بلد باشند که تنها یک ربع از ۴ ساعت زمان برگزاری این کارگاه می باشد. بسیاری از نکات حرفه ای در هیچ کارگاهی آموزش داده نمی شود. (این کارگاه روز جمعه ۷ آذر ساعت ۱۵:۳۰برگزار می گردد. )

اطلاعات بیشتر در خصوص عناوین و روند برگزاری کارگاه 

اولین دوره تخصصی صفر تا صد مالیات درتهران 

مبنای آموزش در دوره صفر تا صد اجرای عملی است . هدف از برگزاری این دوره رساندن یک فرد ناوارد به تکنیکهای مالیاتی به یک فرد حرفه ای در این حوزه می باشد. اشتباه برخی از دوستان این است که فکر می کنند این دوره ترکیبی از دوره های قبلی مالیاتی است . این دوره تخصصی شامل تمامی نکات و ترفندهای قانون مالیاتهای مستقیم از جمله ارث ، اجاره ، درآمد ، استهلاک ، حقوق ، ماده ۱۶۹، ماده ۲۷۲ ، ارزش افزوده و تحریر دفاتر قانونی است.(این کارگاه در روز جمعه ۱۴ آذرساعت ۱۶ برگزار می شود)

اطلاعات بیشتر در خصوص عناوین و روند برگزاری کارگاه 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۳۱۳۲۲۸۰۷۴۰ و ۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰ روابط عمومی پرشین حساب تماس حاصل کنید.

 

این مطلب را هم بخوانید:  مالیات سازی چیست؟

ارسال نظر و سوال

دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here