تخفیف ویژه به مناسبت عید سعید فطر

2
708

Untitled

به نام خدا و سلام کابران عزیز و ارجمند پرشین حساب

عید سعید فطر را به یکایک شما عزیزان تبریک عرض می کنم . همچنین یک خسته نباشید جانانه باید به همه فعالان مالی عرض کنم که با همت و غیرت خود ماه پر فشار تیر را به خوبی و موفقیت آمیز پشت سر گذاشتند. خسته نباشید ….

به مناسبت این عید فرخنده ، تیم پرشین حساب ، تصمیم به تخفیف ویژه و فوق العاده محصولات زیر را گرفته است . این دو محصول با توجه به کاربردی بودن آن ، می تواند برای علاقمندان ، خبر خوشی باشد. پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل تخفیف ۵۰ % را از دست ندهید.

این تخفیف تا روز جمعه ۱۰مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۳ ارائه می شود .

 

این تابستون، شب عید حسابدارهاست! اگر می‌خواهید سهمتون رو از این بازار بگیرید، حتما این ویدئو رو ببینید:

دوره آموزشی صفر تا صد مالیات 

دوره ۱۰ جلسه ای است که به زبانی ساده و قابل فهم ، مهمترین مواد قانون مالیاتهای مستقیم را در قالب جزوه الکترونیکی ، فایل صوتی و تصویری به کاربران ارائه می کند. در کنار قوانین مالیاتی ، اجرای اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و گزارشات فصلی ( ماده ۱۶۹ مکرر ) را به شما آموزش می دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

حسابداری برای منشی ها 

شاید نام این محصول ، اختصاصی منشی ها برداشت شود ولی استقبال حسابداران نوپا که علاقمند به اجرای تجربی و عملی فرآیند حسابداری هستند ، می تواند نام آن را به حسابداری برای همه تغییر دهد. همچنین مدیرانی که در مدت کوتاهی قصد  دارند کارمند اداری خود را به یک اپراتور مسلط در زمینه مالی تبدیل کنند،  می توانند  از این بسته آموزشی به خوبی بهره ببرند . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

این مطلب را هم بخوانید:  اموزش ویدئویی مرحله به مرحله ثبت نام کد اقتصادی

2 دیدگاه ها

    ارسال نظر و سوال

    دیدگاه خود را وارد کنید
    Please enter your name here