تبلیغات در پرشین حساب

چند سال دیگر تلویزیون در دنیا جای خود را به اینترنت خواهد داد و مردم به جای تماشای این جعبه جادویی برنامه های آن را در اینترنت جستجو خواهند کرد  (بیل گیتس)

چرا تبلیغات اینترنتی ؟

اینترنت خیلی زود جای خود را در بین رسانه های عمومی باز کرد . ماهیت اینترنت به شکلی است که هر شخصی را با هرنوع سلیقه و سطح علمی در خود جای میدهد . اگر کمی به پیرامون خود دقیق شوید میبینید آحاد مردم از قشر های مختلف جامعه ؛ به نوعی با اینترنت سر و کار دارند . جدای از جایگاه آن شخص در جامعه و بدور از دسته بندی های رایج در دنیای حقیقی ؛ دنیای مجازی محفلیست برای هر فرد با هر سن ، هر نگرش ، هر سلیقه و با هر سطح تحصیلات .

تبلیغات در اینترنت مزایای زیادی دارد که برجسته ترین آنها : ارزان بودن , فراگیر بودن , ماندگار بودن و هوشمند بودن اشاره کرد.

چرا تبلیغات در پرشین حساب ؟

سایت پرشین حساب PERSIANHESAB.COM با پشتوانه یک تیم قدرتمند و سالها تجربه و باتوجه به بازخورد , نظر و استقبال بی نظیر کاربران جزو برترین سایت های حسابداری و مالی و مالیاتی فارسی زبانان محسوب میشود این نتیجه در مدت زمان کوتاهی و با توجه به تلاش های شبانه روزی تیم پرشین حساب و برنامه ریزی های دقیق و استقبال گرم کاربران به دست آمده است.

کاربران سایت پرشین حساب بر اساس آنالیزهای انجام شده اکثرا متشکل از حسابداران فعال و مدیران مالی با تجربه میباشند که روزانه با ورود به سایت پرشین حساب بازدید های چشمگیر و ۱۰۰% موثری ایجاد میکنند.

اما تبلیغات در پرشین حساب برای همه مفید نیست ؟!

چون این سایت یک سایت هدف برای حسابداران و مدیران مالی است پس فقط برای دوستانی موثر است که در این حوزه فعالیت میکنند . شرکت ها و موسسات حسابداری , مالی و مالیاتی , تجاری , بازرگانی , آموزشگاه های حسابداری و مالیاتی , سایت های خبری اقتصادی و کلیه فعالان دنیای اقتصاد و مالی میتوانند در پرشین حساب تبلیغ خود را با اطمینان بیشتری انجام دهند .

چگونگی نمایش تبلیغات در پرشین حساب ؟

تبلیغات در پرشین حساب به سه صورت قرار داده میشود :

بنر ۴۶۸*۶۰ / ستون سمت چپ سایت / قابل نمایش در همه صفحات سایت

بنر ۱۲۰*۲۴۰ / ستون سمت راست سایت (سایدبار) / قابل نمایش در همه صفحات سایت

تبلیغ متنی / ستون سمت راست سایت (سایدبار) / قابل نمایش در همه صفحات سایت ( مناسب برای سئو )


ads
تعرفه نمایش تبلیغات در پرشین حساب


price
مشخصات بنر ها 

بنرهایی که به صورت عکس میباشند باید در سایز ۱۲۰ در ۲۴۰ و یا ۴۶۸ در ۶۰ با پسوند jpg یا gif با حجم حداکثر ۵۰ کیلوبایت باشند

بنر های انیمیشنی flash باید با پسوند swf باشند که آدرس بنر هم باید به طراحی بنر فلش داده شود تا داخل بنر قرار دهد که با یک کلیک وارد آدرس شوند.

نجوه پرداخت

پس از انتخاب نوع تبلیغات خود هزیه مشخص شده را به شماره حساب ۱۴۸۱۵۸۷۷۱۳ و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۰۰۱۵۱۰۶۳۳ بانک ملت به نام میثم حاجی محمدی واریز نمایند و از طریق فرم در انتهای این برگه اطلاعات تبلیغات خود را وارد و ثبت نمایید.

نحوه سفارش تبلیغات

جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و…) را همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن از طریق فرم زیر ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.
اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید.
جهت اطلاعات بیشتر و سفارش آگهی میتوانید با ایمیل info@persianhesab.com و یا با تلفن – تماس حاصل کنید.

[iphorm id=1 name=”تبلیغات”]

قوانین و شرایط جذب آگهی

– از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

– نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذیر خواهد بود.

– درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در بلاگفا (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در بلاگفا باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

– هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

– مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال بلاگفا در قبول بنر و آگهی مختار است.

– تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

– طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم بلاگفا آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

– پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

– در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

– در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

– پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

– واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای بلاگفا نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده بلاگفا نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.