کارگاه مدیریت مالیات و بیمه در کسب و کار

0
866 بازدید

مالیات

 

جریان دوره مدیریت مالیات و بیمه در کسب و کار چیست؟ 

 

 

دوره مدیریت مالیات و بیمه در کسب و کار ویژه مدیران است چون بر مبنای موضوعات اصلی پرونده های مشاوره مالیاتی و بیمه ای دارندگان کسب و کار ها شکل گرفته است.در حالی که تمام هواسها به محاسبات مالیات برای فعالان واقعی در جامعه است تصور می شود اکثر افرادی که مشغول به فعالیت اقتصادی هستند صرفاً اصناف، شرکتها و موسسات می باشند. این تصور اشتباه باعث غفلت از یک نکته مهم است، محاسبه مالیات تا سال ۱۳۹۱ صرفا از طریق محل فعالیت و یا ماهیت فعالیت اشخاص تشخیص داده می شد ولی با شکل گیری اینترنتی روند محاسبات مالیات در قالب طرح جامع مالیاتی دیگر تراکنش ها و نام اشخاص در معاملات مبنای محاسبات مالیاتی قرار می گیرد. در دوره مدیریت مالیات و بیمه در کسب وکار بجای آموزش، یک مشاوره اطلاعاتی نصیب شما می شود تا با استفاده از آن به نگرانی های ناشی از افزایش جرائم مالیاتی پایان دهند.

 

مدیران باید چقدر از مالیات اطلاعات داشته باشند؟ 

 

هر چه بیشتر پرونده های مالیاتی شرکتها و اشخاص را به عنوان وکیل مالیاتی بررسی میکردم به یک نتیجه خاص می رسیدم، ضعیف بودن سطح آگاهی مدیران کسب و کارها و استارتاپ ها از بخشنامه ها و تبصره ها مالیاتی است که شاید ظاهر پیچیده ای داشته باشد ولی با کمی وقت گذاشتن و آموزش خیلی راحت می توانند بیشتر سوالت خود را پاسخ دهند. مینای برگزاری این دوره بالابردن سطح آگاهی مدیران در ارتباط با مسائل مالیاتی و بیمه همراه با ارائه تکنیکهای کاربردی است که بر اساس پرونده های واقعی شکل گرفته است.به نظر بنده یک مدیر در کنار هوش مالی خود باید هوش مالیاتی و بیمه ای را پرورش دهد تا در گام های بالاتر با خسارات احتمالی مواجه نشود.الان بیشتر مدیرانی که کسب و کار اینترنتی دارند و بصورت فریلنسر کار انجام می دهند با خطر ابلاغ جرائم مالیاتی روبرو هستند که یا خود خبر دارند و یا اصلاً اطلاعاتی در این خصوص ندارد. در دو حالت باید بدانند روند مالیاتی و بیمه ای حتی با حضور مشاور چگونه اجرا و مدیریت می شود؟
کمک اصلی من به مدیران، آموزش مواد قانونی مهم مالیاتی و بیمه ای است که مرتبط با فعالیتهای اقتصادی در کشور می باشد. در کارگاه مدیریت مالیات مالیات و بیمه که  روز جمعه ۲۹ بهمن ماه برگزار می شود شما در چند ساعت اطلاعاتی بدست می آورید که روند مالیاتی شما را متحول می کند.علت یک روزه بودن، آن هم درگیری فوق العاده زیاد مدیران در کسب و کار است که سعی می شود نکات بسیار ارزشمندی در هرجلسه مطرح شود تا بعنوان چند ابزار قدرتمند در حوزه مدیریت قابل استفاده باشد.

 

نحوه برگزاری این کارگاه یک روزه ؟ 
نیمه اول تدریس حول محور آموزش تکنیکها و نیمه دوم در هر جلسه بررسی یک پرونده و مشکل واقعی می باشد. و این یک شیوه کاملاً جدید در انتقال مفاهیم مالیاتی است.

 

برخی از عناوین مهم دوره که بجای آموزش، فقط در قالب راهکار معرفی می شود، شامل موارد زیر است:

گام های مهم مالیاتی و نحوه اجرای آن

چگونه یک نرم افزار حسابداری قابل قبول و یک اپراتور ایده آل انتخاب کنید؟

آنالیز بهای تمام شده کالا و خدمات چگونه با کمترین هزینه پیاده سازی کنید؟

چگونه در هیات های مالیاتی برنده شوید؟

چگونه هزینه ها را طبق واقعیت و تایید حوزه مالیاتی مدیریت کنید؟

چگونه کاری کنید که جز مودیان خاص نباشید و درآمد زیادی هم بطور قانونی ثبت کنید؟

استراتژی شما در مقابل حسابرسان بیمه تامین اجتماعی چگونه باید باشد؟

حسابرسی یا کنترل داخلی کدامیک مناسب است و چگونه باید راه اندازی شود؟

استراتژی طراحی سیستم حقوق و دستمزد در شرکت ها و سازمان ها

نحوه پیاده سازی و کاهش جرائم مالیات بر ارزش افزوده

چه زمان و چگونه از تخفیفات مالیاتی بهترین نتیجه را کسب کنیم؟

 

 

دغدغه بیشتر مدیران برای پیشرفت کسب و کارها پاسخ به سوالات زیر است:
• چگونه یک مدیر بدون پشتوانه و افزایش فروش موفق می شود؟
• ارتباط گیری با سازمانها اتفاقی نبوده و مدیران موفق مسیر را می شناسند؟
• با توجه به نزدیک شدن به پایان سال چه کمپینی باعث فروش بیشتر شما می شود؟
• برند سازی چقدر به رشد شما و فروش بیشتر محصولات کمک میکند؟
• استراتژی مقابله با رقبا با چه مدلی موفقیت آمیز خواهد بود؟

 

اینها سوالاتی هستند که مدیران سخت به آن فکر میکنند و بخشی از تمرکز آنها را به خود اختصاص داده است.

 

و متاسفانه برای پاسخ دادن به سوالات زیر برنامه ریزی ناچیزی دارند که دقیقاً منبع اصلی مشکلات مالیاتی است:

 

شما سود خالص خود را چگونه محاسبه می کنید؟ اجازه بدهید جور دیگری سوال خودم را مطرح کنم: شما بهای تمام شده خدمات و یا محصولات خود را بر چه اساسی محاسبه می کنید؟
هزینه های مستقیم و غیر مستقیم کسب و کار خود را می شناسید؟ اگر بله چگونه طبقه بندی کرده اید؟
آیا صاحب شرکت و مجموعه هستید؟ و یا قصد دارید در آینده ای نزدیک یک شرکت راه اندازی کنید؟
قراردادهای مشارکت شما بعنوان مجری و یا مدیر چگونه است؟ آیا تلاش کردید تا حالا به سمت معافیت مالیاتی مثل دانش بنیان شدن حرکت کنید؟
تا کنون تسهیلات از بانکها و نهادهای سرمایه گذاری دریافت کرده اید؟ چگونه انعکاس می دهید؟

 

 

چرا حضور در این دوره یک فرصت عالی محسوب می شود؟ 

 

به جرات می توانم عرض کنم بارها در جلسات مشاوره مالیاتی و مواجه شدن با پرونده مالیاتی سنگین برخی از مدیران کسب و کارها، شاهد چند اشتباه بزرگ بودم که مبنای طرح سوالم از شما پیرامون همان اشتباهات بوده است. وقتی صحبت از امور مالی و مالیاتی میشود دو تا اتفاق مهم می افتاد : یکی اینکه مدیر احساس کسالت حس می کند و دیگر اینکه خیلی مختصر و مفید می خواهد کار را به سرانجام برساند و حاصل این دیدگاه جرائم باور نکردنی در اداره دارایی و اداره تامین اجتماعی می شود. علت این است که برداشت اشتباه مدیران مانند قبل است، قبلاً سیستم ها تحت سامانه های آنلاین نبود یعنی نه اداره دارایی ، نه اداره تامین اجتماعی ، نه گمرک و نه سامانه ثبت اسناد واملاک متصل به اینترنت نبودند و گرفتن استعلام کار زمانبری بوده است. دیگر بر منوال گذشته نمی توانید برای مسائل مالیاتی کسب و کار خود برنامه ریزی کنید و فقط هنگامی که با مشکل مواجه شدید به فکر تشکیل پرونده در اداره دارایی و بیمه اقدام بیفتید.الان تمامی سامانه های کشور اعم از گمرک، دفترخانه، املاک، خدمات درمانی و بهداشت، موسسات بانکی و دیگر ارگانهای دولتی کاملاً لینک شده اند و کوچکترین خطا، می تواند به بزرگترین مشکل تبدیل شود.

 

اشتباه یک مدیر در قبال مسائل مالیاتی کجاست؟ 

 

اشتباه اینجاست که بسیاری از مدیران تصورشان از حل اینگونه مسائل دانش بنیان شدن ، خرید یک نرم افزارحسابداری ، استخدام یک حسابدار معمولی و نهایتاً مشاوره مالیاتی با یک کارشناس می باشد.که در اینجا کار با یک تشکیل پرونده ساده و ارسال اظهارنامه مالیاتی خلاصه می شود. خیر، این چند سال بخصوص از ابتدای سال ۱۳۹۵ کاملا اوضاع تغییر کرده است و بجای سیستم سنتی ، سامانه های حرفه ای در حوزه مالیاتی و بیمه ای پیاده سازی شده است. اکنون یک مدیر پس از آموزش بازاریابی اینترنتی و کسب تجربه برای فروش بیشتر، به مدیریت امور مالی و مالیاتی خود فکر کند و بتواند با بهرتین کیفیت آن را نهادینه کند. علت این است که اگر توجهی به این موضوع نداشته باشد هر چقدر با ابزارهای قدرتمند بازاریابی به جلو حرکت می کند، به علت شکل گیری و رشد جرائم ناگهانی مالیات و بیمه باید دوباره به عقب برگردد تا فکری برای آنها بکند و بدتر از همه بخشی از سود و درآمد خود را هزینه پرداخت و مفاصاحساب سازمان امور مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی نماید.

 

 

کارگاه مدیریت مالیات و بیمه در کسب و کار یک گردهمایی کاربردی ویژه مدیران است که در کنار برگزاری دوره می توانیم پروژه های خیلی خوبی را با شما پیش ببریم که غالباً در خصوص پیاهدسازی و نظارت امور مالی و مالیاتی شرکتها می باشد.

ما در این دوره اکیداً در این دوره آموزش حسابداری و قوانین مالیاتی و بیمه ای بصورت روال تعریف شده در یک آموزشگاه حسابداری تدریس نمی کنیم.

 

 

مدرس کارگاه ؟ 

 

میثم حاجی محمدی

میثم حاجی محمدی

 

برای آشنایی بیشتر روی گزینه زیر کلیک کنید :

میثم حاجی محمدی 

 

من میخواهم با برگزاری این کارگاه به برخی از  ابهامات پایان دهم،و در حقیقت صرفاً آموزش نیست! مشاوره تخصصی  به سوالاتی است هم در جلسات خصوصی پرونده ها و هم در ایمیل ها زیاد دیده ام و شنیده ام ، تمامی اشکالات و اختلالات  را در قالب یک دوره آموزشی طبقه بندی کرده ام که به علاقمندان امداد و نجات آموزش می دهم .

 

بجای اینکه صبر کنید تا در موقع حوادث مالیاتی و بیمه ای، کسر کردن  جریمه ها را با پرداخت حق الزحمه مشاورین بیمه و مالیات جبران کنید، خودتان آموزش ببینید چگونه کار شرکت و مجموعه شما به مرحله جریمه و چانه زنی نرسد؟

ایمنی کسب و کار خود را بالا ببرید تا در اوج بمانید و فقط به افزایش فروش خود فکر کنید

پیشگیری و آگاهی از نحوه اجرای قوانین بیمه و مالیات کار شما را سخت نمی کند

 

 

 

اگر به موفقیت و رشد مجموعه خود فکر میکنید و در حال برنامه ریزی هستید بیایید در این دوره شرکت کنید و یکبار برای همیشه در بهبود و رشد کسب و کار خود برنامه ریزی کنید.

در مدل های کسب و کار و برنامه ریزی های فروش جای مالیات و بیمه خیلی خالیست شما با شرکت در این دوره بطور حرفه ای جای خالی را تکمیل می کنید.

 

واقعاً متاسفیم!!!

انقدر عزیزان ما در حوزه کارآفرینی در حال تلاش و راه اندازی یک کسب وکار از طریق فکر خود هستند و یک مشاور و دلسوز ندارند که به آنها نکات و شرایط معافیت مالیات و مشمولیت بیمه را آموزش دهد تا در ادامه با بودجه محدود خود گرفتار جرائم ناگهانی بیمه و مالیات نشوند.

 

 

شاید تصور همه مدیران از بیمه و مالیات فقط اندک تکلیف بیمه در لیست حقوق و اندک تکالیف تعریف شده مالیات است در صورتیکه با راه اندازی بیمه الکترونیک ها و سامانه های بزرگ مالیاتی در کشور، کوچکترین خدمت و فعالیت یک دیتا در این دو سامانه پیدا میکند

 

[vcex_button url=”http://persianhesab.com/pay” title=”Visit Site” style=”graphical” align=”center” color=”red” size=”large” target=”self” rel=”none”]ثبت نام درکارگاه  ۱۸۰,۰۰۰ تومان [/vcex_button]

 

این دوره مناسب برای مدیرانی است که به فعالیتهای زیر مشغول هستند :

 

مدیران شرکتها و موسسات خدمات پیمانکاری

مدیران حوزه فن آوری و و توسعه IT

مدیران وبسایتهایی که هنوز شرکت نیستند وتراکنش های مالی با دیگر شرکتها پیدا کرده اند

مدیران شرکتهای تولیدی و بازرگانی

مدیران داخلی کارخانجات و واحدهای صنعتی

شاغلین کسب و کارهای کارآفرینی و تجارت الکترونیکی

شاغلین اصناف و تجارتخانه ها که خودشان کارهای مالیاتی را دنبال میکنند

مدیران مالی که تا به حال در جلسات دفاعی  بیمه و مالیات حضور نداشتند

 

چه کسانی نباید در این دوره شرکت داشته باشند 🙁 با عرض پوزش فراوان )

 

مدیرانی که سرشان فوق العاده شلوغ است و حوصله و اعصاب یک روز در ماه وقت گذاشتن برای کسب و کار خود را ندارند

مدیران شرکتهای منحل شده که فعلاً بیکار در منزل یا در شغل دیگری حضور دارند

کلیه کارمندان بخش دولتی و خصوصی

مدیرانی که کار نمیکنند و کلیه کارها را به مدیر داخلی و پایین دست خود واگذار کرده اند و فقط سود سرمایه گذاری را دریافت میکنند

مدیران ایرانی که کسب و کارشان داخل کشور  نیست

 

زمان برگزاری و ظرفیت ثبت نام

 

شروع کارگاه  از روز جمعه ۲۹ بهمن ماه و محل برگزاری در تهران – کانون اسلامی انصار می باشد.

 

ظرفیت دوره۳۰ نفر می باشد.

 

 

[vcex_button url=”http://persianhesab.com/pay” title=”Visit Site” style=”graphical” align=”center” color=”red” size=”large” target=”self” rel=”none”]ثبت نام درکارگاه  ۱۸۰,۰۰۰ تومان [/vcex_button]

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلمه “مدیر ” را به ۵۰۰۰۵۰۰۰۳۰۲۵۳۸ پیامک کنید

 

بیمه

این پست حاوی تصاویر واقعی از برخی از چت های مدیران با ماست

لطفاً توجه کنید ! تصاویر زیر مربوط به پیام مدیرانی است که جلسات حضوری و غیر حضوری مشاوره مطرح شده است اگر شما نمی دانید دقیقاً منظور از مشکلات و خطرات بیمه ای و مالیاتی چیست؟ بد نیست نگاهی به این نوع پیام ها بیندازید :نکته ” پیشگیری از ابعاد شکل گیری جرائم صرفاً با دانستن قوانین برطرف نمی شود”  

 

بیمه

 

 

 

 

 

 

 

مالیات

 

 

قوانین مالیاتی قوانین مالیاتی   مالیات  مالیات    مالیات مالیات

 

مالیات

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید