فرصت جشنواره رو به اتمام است!

0 89

فرصت

یک فرصت جدید در سال جدید برای یک کسب درآمد جدید

این شعار افرادی است که دیگران هرگز نمی توانند شمع های امیدشان را فوت کنند و مصمم هستند در سال ۹۶ با انتخاب این فرصت سطح نگرش خود را تغییر دهند.در حقیقت برندگان بازارکارحسابداری کسانی هستند که آموزش را ابزاری برای کنار زدن رقبا بکارمی گیرند و از پرداختن به مسائل حاشیه ای کاملاً دور هستند.

فرصت نوروز حساب رو به تمام است. در این طرح راهکارهای اجرای تکالیف مالیاتی و فنون یادگیری گرایش های حسابداری در قالب دوره های غیرحضوری عرضه می شود که بصورت ویدئویی انجام می شود. این دوره ها با تخفیف فوق العاده در نظر گرفته شده است که در تاریخ ۱۹ فروردین ماه به اتمام می رسد. خوشحالیم که از زمان تحویل سال تا کنون استقبال خیلی خوبی از این طرح شد و تشکر ویژه داریم از مدیران و کارفرمایانی که تعداد زیادی از دریافت کنندگان بودند و انقدر به افزایش اطلاعات خود و کارکنانشان اهمیت می دهند. همینطور علاقمندان دنیای حسابداری که تصمیم گرفتند در سال ۹۶ به مشکلات مالیاتی و مالی خود پایان دهند و به عنوان  یک کارشناس حرفه ای کسب درآمد خود را چند برابر کنند. هم اکنون رتبه بندی استان های سراسر کشور در دریافت بسته ها بدین ترتیب بوده است:

 1. تهران
 2. خراسان رضوی
 3. البرز
 4. خوزستان
 5. آذربایجان شرقی
 6. اصفهان
 7. کرمانشاه
 8. هرمزگان
 9. یزد
 10. مازندران
 11. کردستان
 12. سیستان و بلوچستان
 13. مرکزی

فرصت

از همراهی ارزشمند شما سپاسگزاریم 

دیگر استانها استقبال ناچیزی کرده اند و در آمار قرار نگرفته اند. مهم برای ما این است که هر کاربری در هر نقطه ایران با کمک این دوره های غیرحضوری درآمد خود را متحول کند و گامی بزرگ در راه موفقیت خود بر دارد. انشالله

 

فرصت جشنواره ۱۹ فروردین ماه می باشد و قابل تمدید نخواهد بود

اگر هنوز فرصت دریافت بسته ها را نداشته اید عجله کنید و مطمئن باشید هر وقتی ماهی را از آب بگیرید تازه است

فرصت

 

اطلاعات کامل جشنواره نوروز حساب

You might also like More from author

Leave A Reply

Your email address will not be published.