مشاوره مالیاتی و آموزش حسابداری

جشنواره حساب سازه نوروزی

موفقیت در شغل حسابداری یک معنا بیشتر ندارد و آن هم پول درآوردن در بازار کار پرنیاز فقط توجه داشته باشید اگر تا الان فقط پول درآوردن دیگر حسابداران را می شنیدید و یا تماشا می کردید من چند راه حل در اختیارتان می گذارم که عکس این قضیه اتفاق بیفتد

موفقیت در شغل حسابداری

فقط لطفا قول دهید هدفتان این است تا دیگر کارمند نمانید!yes

من از اول عمر کاریم بنیانگذار پرشین حساب نبودم!

من هم تا چند سال پیش شک نداشتم هر موفقیتی در حوزه حسابداری اول با اشنا بازی رقم می خورد و دوم سابقه کاربسیاربالا ! و جالب تر اینکه کتاب و یا منبعی در اختیار نداشتم با بتوانم به کمک ان حداقل به خودم اثبات شود ولی با تلاش چند برابر فهمیدم برخلاف دیدگاه قبلی ام خیلی راحتتر از ان چیزی که تصور داشتم می توانم خدمات مالی و مالیاتی ارائه کنم. قصد دارم شما را بیشتر با اتفاقاتی که برایم افتاد اشنا کنم . من میثم حاجی محمدی هستم در سال ۱۳۹۱ سایت پرشین حساب را راه اندازی کردم به لطف خدا هم اکنون با همراهی یک تیم خوب به کاربرانی که هر روز تعداد انها بیشتر می شود خدمترسانی می کنیم.

موفقیت درشغل حسابداری
هیچ فردی نمی تواند ادعا کند ذاتا موفق بوده و رسیدن به مراحل موفقیت یک شبه اتفاق افتاده. سال ۹۰ اخرین نقطه اسارت کارمندیم بود در بهترین جایگاه ممکن واقعا برای شما تعریف کنم شوکه می شوید که چرا بیرون امدم و نماندم. موقعیتی که کمتر در بازارکار اتفاق می افتد ماشین و منزل و حقوق بالا را باهم به تو بدهند و تو بازهم اصرار داشته باشی که نمانی . بله داشتم عرض میکردم سال ۹۰ مدیرمالی پروژه اتوبان همت – کرج بودم که اگر همین الان هم درمسیر کرج از همت عبور کنید فازهای راهسازی را مشاهده می کنید.باورکنید کاربسیار سختی بود چون هم متاهل بودم و هم کلی نگرانی بابت تعویق قسط بانکی همچنان داشتم. مهم این بود که به یک باور رسیدم اینکه تا الان نخواستم مستقل باشم و از این به بعد می خواهم بطور مستقل کسب درامد کنم.ضمن اینکه چند پروژه نیمه وقت داشتم و با حضورم در پروژه همت نمی توانستم خیلی خوب به انها برسم. یکسال بعد از جدایی متوجه نقاط ضعف بازارکار شدم و به کمک برادرم یک وبسایت راه اندازی کردم وبسایتی که هدفش یک چیز بیشتر نیست:
اموزش توسعه کسب و کار مستقل حسابداری به علاقمندانی که هیچ پشتوانه ای برای اشتغال ندارند

سال۹۷ همه تصمیم می گیرند متحول شوند! برنامه شما چیه؟ چقدر در موردش جدی هستید؟

در اواخر سال همه قسم خورده می شوند که تغییراتی در راستای موفقیت و حتی درامد خود در سال جدید ایجاد کنند ولی با شروع سال درگیر کارهای روزمره و حتی واجب خود می شوند و شاید کمی تغییر ایجاد شود

بله درسته شما در کنار تخصص حسابداری و مالیاتی به یک تخصص بسیار حیاتی دیگر نیاز دارید مشکلی که حتی در حسابداران با سابقه بشدت دیده می شود یعنی نداشتن تخصص و تکنیک جذب پروژه و باصطلاح اشتغال زایی مالی، ما این تکنیک های تجربی که مسیر پول درآوردن شما قلمداد می شود را در اختیارتان قرار می دهیم تا با دنیای حقوق بگیری خداحافظی کنید و خودتان برای خودتان درامدزایی کنید و تا وقتی به درامد خوبی نرسیده اید همراه شما باشیم و بجای حسرت درامدزایی دیگران ، وارد مسیر کسب درآمد شوید.

بیشتر حسابداران با اینکه بیکار نیستند و درگیری بالای کاری دارند ولی ورودی پولی بالا نیست و از این موضوع بسیار ناراضی هستند و حالت بدتر هم افرادی هستند که بشدت دنبال کار هستند و هنوز محل مورد نظر فعالیت شغلی خود را پیدا نکرده اند.

درجشنواره حساب سازه نوروزی ما به شما برنامه می دهیم!

موفقیت درشغل حسابداری طبق برنامه ما در این جشنواره شما باید ابتدا تمامی تکنیکها و فنون حسابداری را بیاموزید، آزمون دهید و بعد از آن مالیات و تکالیف آن را یادبگیرید و پس از ان به شما تکنیکهای جذب را آموزش می دهیم تا تیرماه دست پر به منزل بروید. روال کار به این صورت است که در آخر هرهفته (پنج شنبه ها) فایل های آموزشی شامل ویدئو و جزوه ها به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. جزئیات این فایل ها شامل ۵ پایه آموزشی است که مطابق با اصول و نیازسنجی عمده کسب و کارهای کشور طراحی شده است. و هدفش به هیچ عنوان معرفی شما جهت استخدام در موسسات و شرکتها نیست بلکه رساندن شما به مرحله جذب پروژه های مالی و مالیاتی است. آموزش تاکتیک های جذب در پایه پنجم (آخرین پایه) اتفاق می افتد یعنی زمانی که شما ۴ پایه اموزشی قبلی خود را با موفقیت به پایان برسانید و نگران اجرا نباشید. فهرست کلی پایه ها شامل موارد زیر است:

• پایه اول : اموزش اصول و ثبتها و رویدادهای مهم شغل حسابداری
• پایه دوم : اموزش تکمیلی و حرفه ای شامل تهیه و تنظیم صورتهای مالی اساسی
• پایه سوم : اموزش تخصصی تکالیف مهم مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده
• پایه چهارم: اموزش کلیدی نکات مهم قوانین کار و تامین اجتماعی و قانون تجارت
• پایه پنجم: اموزش نحوه ایجاد اعتماد و جذب پروژه های خدمات مالی و مالیاتی

خانم نغمه براتی در این ویدئو نکات خوبی را ارائه داده اند 

تنهاشرط نامنویسی درجشنواره 

تنها شرط ما برای علاقمندان دارابودن یک هدف است: استقلال مالی با شغل حسابداری است اگر هدف دیگری غیر از این باشد این جشنواره خیلی کاربردی برای آنها ندارد.

تهران، اصفهان، طبس ، الیگودرز، رشت یا مشهد یا……؟؟

این جشنواره مختص تهران و دیگر کلان شهرها نیست در هر نقطه ای از ایران که ادارات مالیاتی شعبه دارند کار و نیاز به امور مالی و مالیاتی نیز وجود دارد پس همینجا پاسخ این صحبت مشخص می شود که پول درآوردن از شغل حسابداری مختص شهرهای پرجمعیت نیست!
ما کاربرانی را پرورش داده ایم که در شهرهای کوچک به تنهایی شرکت خدمات حسابداری خود را راه اندازی کرده اند و رکوردهای خیلی خوبی را از خود به جای گذاشته اند. پس شما هم بخواهید می توانید به این نوع بهانه ها پایان دهید.

چند سال پیش، من هم مثل شما فکر میکردم و احتمالاً الان هم شما با آنها درگیر هستید

موفقیت درشغل حسابداری

 • دقیقاً نمی دانم برای کاراموزی حسابداری کجا برم و چی رو چطور آموزش ببینم؟
  • یعنی واقعا امکان داره من بدون معرف براحتی یک کار خدمات مالی را جذب کنم؟
  • خیلی دوست دارم کارهای مالیاتی را دست بگیرم ولی نگران اجرا و پاسخگویی این حوزه ها هستم؟
  • حالا اگر کار حسابداری پیدا کنم و نتوانم درست اجرا کنم چه عواقبی برایم دارد؟
  • اصلا حس خوبی به کارمندی ندارم چون نسبت به کاری که انجام میدهم پول خوبی دریافت نمیکنم؟
  • واقعا میشه روزی برسه که خودم یک دفتر در بهترین نقطه شهرداشته باشم و با درامد خیلی خوب خودم را به جامعه و خانواده اثبات کنم؟

و حالا نتایجی که در این چندسال بدست آوردم و شما به ان دست پیدا می کنید 

 

 • به وساطت هیچ فرد یا سازمان امیدوار نباشم و فقط خودم تلاش کنم تا یک پروژه خوب را جذب کنم؟
  • انقدر به روز باشم تا اگر در لحظه با یک مورد خیلی خوب اجرای خدمات مالی ومالیاتی مواجه شدم کاسه چه کنم چه کنم دست نگیرم
  • کوچکترین کار مستقلم ( مثلا یک فروشگاه کوچک) را همانند بزرگترین و با ارزش ترین کار مد نظر قرار دهم تا ذره ای از کیفیت کار و اعتبارم کم نشود
  • عجله ای ای برای تاسیس شرکت خدمات حسابداری و امور مالیاتی نداشته باشم و وقتی اینکار را انجام دهم که تعداد پروژه های خوبم افزایش داده باشم و مقتدارانه وارد بازار کار شوم
  • اصلا به پشت سرم و گذشته فکر نمیکنم که بخواهم استرس اتفاقات اینده را به خود راه دهم
  • تعاملم را در محافل تخصصی و اموزشی بیشتر از قبل کنم و برای وقتم ارزش خاصی قائل باشم
  • آموزش و بروزرسانی خودم را به تعویق نیندازم و هر روز برای این نکات زمان بگذارم.

 تیرماه ۹۷ از آن چه کسانی است؟

موفقیت درشغل حسابداری

هیچ کاری بی زحمت و تجربه نتیجه نمی دهد ولی چه زحمتی و چگونه باید انجام شود؟؟

شب عید و آجیل فروشی!

بزودی فیلم آجیل فروشی را برای شما منتشر می کنم حتما این صفحه را دنبال کنید

موفقیت درشغل حسابداری

بیشتر مردم شب عید نوروز به دنبال آجیل خوب می گردند و در این بازار پر رقابت آجیل و خشکبار،برخی از آجیل فروشان سیستم نوبت دهی دارند و بشدت ترافیک مشتری دارند و باصطلاح پول پارو میکنند! تا حالا فکر کردید چرا ؟

چون ارزان میفروشند ؟ شاید ولی نه حتما
چون قدیمی بازارهستند؟ شاید ولی نه حتما
چون تبلیغات خوبی دارند؟ شاید ولی نه حتما
چون برند شده اند ؟ شاید ولی نه حتما

مردم به کیفیت اجیل و تنوع طعم ها و دکور و محل استقرار مغازه و چیدمان و جوربودن سفارشات بیشتر از هر گزینه ای دیگری توجه میکنند. مطمئن باشید برندها هم از اول انقدر مشتری نداشتند و با تلاش مستمر و موارد فوق حرکت خود را رشد داده اند.

و حالا در شغل حسابداری!

در کنار تخصص عالی، زحمت زیاد در کسب تجربه، و سرعت و دقت یک حسابدار موفق برای رسیدن به درآمد خیلی خوب باید کیفیت خدمات ، برخورد (پرزنت ) ، اعتبار اجتماعی ، تشکیل تیم خوب را افزایش دهد به حدی که دیگر دغدغه ای در این موضوعات نداشته باشد.

 راه اندازی شرکت خدمات حسابداری با دست خالی 

در این ویدیو آقای محمد حسین هوشیارزاده دانشجوی خوب دوره از راه اندازی شرکت حسابداری اش نکاتی را ارایه می کند.

نحوه حمایت از شما قبل و پس از جشنواره!

موفقیت درشغل حسابداری

همراه با هر جلسه ای که طبق برنامه برای شما ارسال می شود چند دستورالعمل تکلیف در نظر گرفته ایم. طراحی این تکالیف براساس اتفاقات و اشتباهات بازار کار واقعی است و البته حجم آنها خیلی زیاد نیست که شما با چند ساعت تمرکز می توانید پاسخ آن را بدست آورید.پس از ۳ روز اساتید و تیم کارشناسی پاسخ شما را بررسی میکنند و اگر اشکال و یا ابهامی داشته باشید توسط کارشناس پشتیبان دوره پاسخ داده می شود و پس از آن پاسخ صحیح و اصلاحی برای شما ارسال میشود.

در حقیقت در طول این دوره شما تا آموزش شماره ۱ را خوب یاد نگیرید وارد آموزش شماره ۲ نمی شوید
حمایت های ما بعد از پایان دوره نیز با ارسال جلسات آپدیت شده و پاسخ به ابهامات شما در بازار کار ادامه دارد.

 

 

کلیپ برخی از پایه های جشنواره را می توانید درکانال آپارات ما مشاهده کنید 

موفقیت درشغل حسابداری

دسترسی شما با نامنویسی در جشنواره به این امکانات باز می شود!

 • عضویت در کانال رسمی حسابداران ثروت آفرین ایران
 • دریافت قفل شخصی سیستم فیلم ها و جزوات دوره
 • قرار گرفتن در نوبت ارتباط هفتگی با اساتید دوره
 • ثبت نام رایگان در وبینارهای (کارگاه های لایو ) رشد کسب و کار حسابداری

دوست دارید پرشین حساب شریک شما در پروژه ها شود؟ 

تیم پرشین حساب برای تقویت و حفظ سازه های درآمدی شما در پروژه های اجرایی تان  مشارکت می کند. این تصمیم ما فقط ویژه ۸  نفر اولی ست که در اولین روز جشنواره ۱۴ اسفند ماه ثبت نام کنند و با توجه به محدودیت پذیرش تکرار شدنی نیست.

 ۸ نفراول در تاریخ ۱۵ اسفندماه ثبت نام خود راقطعی کردند و با توجه به استقبال خوبتان سعی میکنیم ۵ نفر دیگررا  تا آخر همین هفته ۲۴ اسفند ماه به قید قرعه انتخاب نماییم.

موفقیت درشغل حسابداری

 خبرخوب اینکه در تاریخ ۲۸ اسفند ۹۶ نفر اول جشنواره آقای بهمن دارویی از اصفهان موفق شد اولین پروژه اش در حوزه دندانپزشکی را جذب کند . تبریک به اراده و باورش

این دوستان به محض قطعی کردن ثبت نام خود در جشنواره یک کارت مشارکت پروژه دریافت می کنند و با توجه به هدایت تیم پرشین حساب اولین پروژه ای که جذب کنند را بصورت مشارکتی با اجرای خودشان و پشتیبانی تیم پرشین حساب اجرا می کنند.

۵ نفربعدی به قید قرعه انتخاب شدند ! در روز پنج شنبه ساعت ۱۲ ظهر ما مراسم قرعه کشی را در اینستاگرام پرشین حساب بطور زنده  انجام دادیم و ۵ نفر برگزیده به جز ۸ نفر قبلی انتخاب شدند. فقط فراموش نکنید حمایت و همراهی ما تا پایان جشنواره از شما خوبان ادامه دار است و فقط نفرات برگزیده امتیاز مشارکت در پروژه ها را دارند.

موفقیت درشغل حسابداری

موفقیت درشغل حسابداری

مهلت از ۱۴ ام اسفند ماه ۱۳۹۶ الی ۱۵ فرودین ماه ۱۳۹۷ فرصت دارید نگرش دیگران و حتی دوستان و خانواده را با درآمد خیلی خوب از شغل حسابداری نسبت به خودتان تغییر دهید.

شما میتوانید یک روز زودتر دستیابی خود را به بازارکار حسابداری جلو ببرید . زمان جشنواره محدود است و تا مهلت مقرر پایان می یابد

 

سرمایه گذاری ماندگار شما در جشنواره 

موفقیت درشغل حسابداری

خالق جشنواره حساب سازه نوروزی 

موفقیت درشغل حسابداری برای اینکه بدانید خودم بعد از گذر این همه مشکلات الان چه سوابقی دارم برخی از آنها را تقدیم حضورتان می کنم

• بنیانگذار سایت پرشین حساب
• نویسنده کتاب صفر تا صد مالیات
• توسعه دهنده کسب و کارهای حوزه مالی و مالیاتی درکشور
• کارشناس مالیاتی در رادیو
• مدرس برگزیده روزنامه دنیای اقتصاد
• مشاور مالیاتی روزنامه خراسان
• گردآورنده بزرگترین اثر نفیس آموزش جامع حسابداری و مالیات
• مبتکر طراحی و راه اندازی اولین کارت هوشمند خدمات مالی در ایران
• مبتکر اولین دوره تخصصی طرح جامع مالیاتی با نام صفر تا صد مالیات
• مشاور مالی و مالیاتی پروژه ملی آزاد راه همت – کرج
• مدیر مالی برند شانتویی و چند برند دیگر از کشور چین در ایران
• مشاور پروژه یادمان برج میلاد
• حضور در بیش از ۲۵۰ جلسه از هیات های مالیاتی کشور
• مدرس برگزیده حسابداری و مالیاتی در جهاد دانشگاه صنعتی شریف
• مدرس برگزیده حسابداری و مالیاتی در جهاد دانشگاه شهید بهشتی
• مدرس برگزیده حسابداری و مالیاتی در جهاد دانشگاه اصفهان
• سخنران همایش بزرگ تجار و بازرگانان کشور در هتل المپیک تهران
• سخنران همایش موفقیت در حسابداری در دانشگاه شیراز
• سخنران همایش موفقیت در حسابداری در بندرعباس
• سخنران همایش موفقیت در حسابداری در هتل پیروزی اصفهان
• سخنران همایش مراقبت های مالیاتی در جمع دندانپزشکان کشور
• سخنران همایش موفقیت در حسابداری در دانشگاه ایلام
• سخنران همایش مالیاتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز
• سخنران همایش بزرگ مالیاتی استان قم در هتل ونوس
• مدرس برگزیده مالیاتی در دانشگاه دولتی قم

چه افرادی نباید به جشنواره حساب سازه نوروزی فکر کنند؟

حسابدارانی که انقدر حرفه ای هستند که هم اکنون چندین پروژه کوچک و بزرگ را در اختیار دارند
افرادی که خیلی برایشان مهم نیست کارمند باشند یا نباشند و به وضعیت فعلی قانع هستند
افرادی که علاقه به کار مستقل حسابداری دارند ولی هنوز دغدغه و هدف اصلی انها نشده است
افرادی که چند ساعت زمان خالی کارهای شخصی خودشان در طول هفته ندارند
افرادی که بجای فکر کردن به توسعه شغلی و درآمدی خود و خانواده محدودتر می کنند
و افرادی که اعتقاد و ایمان دارند بازارکار حسابداری یک معدن استخراج شده و تمام شده است

یک مقایسه و جمع بندی 

تبریک فراوان به شما که حوصله به خرج دادید و متوجه شدید در بازار کار چه خبر است. ممنون از اینکه وقت گذاشتید و جشنواره ما را دقت مطالعه کردید . اگر همچنان یا مردد هستید و ابهامی نسبت به تغییر خود از شرایط فعلی، می توانید با تیم مشاوره من بصورت تلفنی و تلگرام ارتباط مستقیم داشته باشید.

حتماً سوالات خود را در فرصتی که هست از مشاورین ما بپرسید

در تعطیلات نوروز هم می توانند شما را از طریق تلگرام راهنمایی کنند

    خانم براتی      ۰۹۲۱۷۱۱۲۹۸۰           آیدی تلگرام : @persianhesab4

 

    خانم احمدی    ۰۹۲۱۶۴۵۰۸۴۵       آیدی تلگرام : @persianhesab5

   آقای رهبران    ۰۹۲۱۵۲۷۴۳۹۴           آیدی تلگرام : @persianhesab7