و اکنون زمان آن است که به دنبال شغل دوم باشید…

0
1,037 بازدید
  • من مدیر فروش نمایندگی یک شرکت برند لوازم خانگی هستم ولی با این اوضاع کار و حقوق نمیشه از پس مخارج زندگی براومد . چند وقتی هست به دنبال شغل دوم و یه کاری در کنار شغل خودم هستم ولی فکرم به جایی نمیرسه . یعنی دنبال یک ایده جدید و خلاقیت جدید هستم .
  • تو زمینه کامپیوتر تجربه کار بیرون هم دارم اما جای ثابتی ندارم یعنی حساب کتاب کردم اونجور که باید نمی صرفه .دنبال یه شغل دوم هستم تا دخل و خرجم با هم بخونه
  • مدرک روانشناسی دارم ولی از اولشم این رشته رو دوست نداشتم الان هر جا دنبال کار میرم میگن رشته شما رو نیاز نداریم. کاش رفته بودم حسابداری حداقل الان درآمد داشتم. به نظرتون چیکار کنم؟
  • معلم هستم و ۵ سال دیگر بازنشسته میشوم. این همه سال از زمان خودمو بدون کسب مهارتی برای دوران بازنشسگی گذراندم. دنبال کاری هستم که هم درآمد داشته باشد و هم موقعیت اجتماعی من رو خراب نکند. چی پیشنهاد میکنید؟

در گذشته شرایط مالی و اقتصادی خانواده ها به گونه ایی بود که اگر تنها سرپرست خانواده شاغل بود درآمدش کفاف هزینه های کل خانواده را میداد و حتی پس انداز هم داشتند. تمام ما پدران و پدربزرگانی داریم که تکه زمین و ملکی برای ما به جا گذارده اند. ولی امروزه بیشتر اعضای خانواده جویای کار هستند و در پی کسب درآمد تلاش میکنند. صرف نظر از اینکه دلایل تغییر روند زندگی مردم ما از گذشته تا کنون چه بوده است، باید در پی سازگاری با محیط برآمد برای این منظور است که امروزه همه جویای کارهستند. تعداد افراد بیکار کم نیست ولی در کنار این افراد هستند کسانی که شاغلند اما از درآمد خود ناراضی…

تا دانش آموز بودیم همه میگفتند ببین فلانی بیکاره… چون بیسواده، برو درس بخون تا یه کار درست و حسابی داشته باشی. دانشجو شدیم دیدیم همه اونایی که درس نخوندند رفتند کار و مهارت یاد گرفتند و شدند شاغل… الانم که فارغ التحصیل شدیم دخل و خرجمون با این حقوق کارگری نمیخونه….”

چه باید کرد؟ ما هم میتوانیم شعار تلاش کنید و دست روی دست نگذارید را سر دهیم ولی چگونه؟ پیشنهادی که امروز برای شما داریم کسب درآمد بیشتر در یک مسیر تازه است.
پولدار شدن راز ندارد ، راه دارد و امروز این راه را برای شما هموار ساخته ایم.
در هر جایی که حرفی از پول و درآمد باشد به دنبال آن منبع درآمد و چگونگی کسب درآمد و در نهایت موضوع حسابداری و مالیاتی مطرح است. ولی این موضوع ساده ایی نیست یک فرد متخصص لازم دارد تا طبق قوانین و مقررات بتواند محاسبات را به درستی انجام دهد.  شما میتوانید همان حسابدار ثروت آفرین باشید…

در اطراف ما هستند بسیاری که حسابدارند ولی نه حسابداری خوانده اند و نه مدرکی در ارتباط با آن دارند تنها هوش و ذکاوت بالای آنان راه را برایشان روشن ساخته تا این مسیر را انتخاب کنند و از افراد ثروتمند جامعه باشند. ولی چگونه توانسته اند این راه را کماکان ادامه دهند و موفقیت خود را همیشگی کنند.این افراد دریافته اند که باید ثروتمند باشند ولی چگونه؟

اگر شما به دنبال یافتن رمز موفقیت آنان هستید از هم اکنون اقدام کنید. شما باید موارد زیر را فرا بگیرید تا بتوانید با اعتماد به نفس بالا خود را یک حسابدار معرفی کنید. در این صورت آهن ربایی خواهید شد برای جذب ثروت در جامعه. به نظر من ” سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!! ”

مواردی که باید به آن تسلط داشته باشید:

  • حسابداری پایه عمومی و اکسل
  • حسابداری حرفه ای تخصصی
  •  قوانین و تکالیف مالیاتی
  •  قوانین کار و تامین اجتماعی
  • کسب درآمد و جذب پروژه

دوره حسابداران ثروت آفرین این موارد را به شما آموزش خواهد داد و در تمامی طول این دوره با شما همراه خواهد بود تا رضایت و بازدهی مطلوب شما را در معرض نمایش دیگران قرار دهد.

خبره در اکسل شوید:

نرم افزارهای حسابداری از مهمترین مواردیست که افراد باید در آن مهارت داشته باشند تا موفق باشند ولی در کنار آن توانایی در آنالیز اعداد خروجی از نرم افزارها یک تخصص است. با استفاده از مهارتهای ” ژنتیک حسابداری و حسابرسی در اکسل ” و ” کلیک ویو” خبره شدن در اکسل در این دوره برای شما اتفاق خواهد افتاد.

این نکته را به یاد داشته باشید که هر اتفاقی اگر در زمان خود بیافتد موفقیت است. در ۵۰ساگی ازدواج کردن، در ۶۰سالگی مسافرت کردن و در ۷۰ سالگی ثروتمند شدن برای هیچ شخصی رضایت بخش نخواهد بود. اگر تصمیم دارید ثروت آفرین باشید از هم اکنون اقدام کنید.

 

دوره جامع غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید