دانلود رایگان جدول حقوق و دستمزد ۹۶

8 2,231

جدول حقوق و دستمزد 96
جدول حقوق و دستمزد ۹۶

سلام دوستان عزیز پرشین حساب.

همانطور که در جریان هستید در پایان ماه باید حقوق کارکنان پرداخت شود و برای این کار سرعت عمل نکته بسیار مهمی است. با داشتن یک نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد به راحتی قادر به انجام این کار خواهید بود ولی در شرایطی که امکان خرید یک نرم افزار حقوق و دستمزد وجود ندارد شما با طراحی یک اکسل ساده میتوانید به راحتی این فرآیند را انجام دهید.

امروز برای شما یک اکسل حقوق و دستمزد ۹۶  طراحی شده است تا بتوانید با دانلود آن و ذخیره در سیستم تان از آن استفاده نمایید. مواردی که باید در این اکسل به آن توجه نمود این است:

موردی که بیشتر کاربران به آن اشاره می کنند آن است که اضافه کاری به چه صورت محاسبه میشود؟ برای محاسبه اضافه کاری در جدول اکسل حقوق و دستمزد ۹۶ باید در ستون تعداد ساعت اضافه کاری ، ساعات اضافه کارکرد نیروی کار مشخص شود. و در ستون بعد طبق فرمول این رقم محاسبه خواهد شد. چگونگی محاسبه به این شکل است که مبلغ حقوق روزانه بر ۷٫۳۳ تقسیم خواهد شد و بعد در نرخ اضافه کاری یعنی ۱٫۴ضرب خواهد شد و در ادامه حاصل را در تعداد ساعت اضافه کاری ضرب نمایید.

جدول حقوق و دستمزد 96مورد دیگر رقم افزایش حقوق در سال جدید است . رقم حداقل افزایش حقوقی که هر سال توسط اداره کار اعلام میشود برای افرادی است که هر سال طبق قراردادشان حداقل حقوق را دریافت میکرده اند. ولی سوال اینجاست که آن دسته از افرادی که رقم بیش از حقوق اداره کار در قرارداد دارند برای افزایش حقوق خود چه عددی را باید اعمال نمایند؟

هر سال درصدی برای افزایش حقوق توسط وزارت کار اعلام میشود برای مثال درصد افزایش حقوق ۹۶ ، ۱۲ درصد اعلام شد که این عدد با رقم ۶۷۶۸ ریال جمع میشود و مبنای افزایش حقوق این افراد خواهد شد. البته تمامی این موارد باید به توافق کارفرما و نیروی کار برسد.

مورد دیگری که بیشتر دوستان سوال میپرسند در خصوص میزان بن و خوار و بار و مزایای نیروی کار است. مطلبی که باید در این خصوص به آن اشاره نمود این است که بر حساب میزان کارکرد هر فرد به او حق  بن تعلق میگیرد. این مورد در جدول حقوق و دستمزد ۹۶ برای شما گنجانده شده است و به این ترتیب نیست که هرکس هر تعداد ساعتی که کارکرد همان ۱۵۰ هزار تومان حق بن را دریافت نماید. این مورد هم به توافق کارفرما بستگی دارد.

این جدول اکسل حقوق ۹۶ در تعداد نامحدود کارکنان و برای ۱۲ ماه طراحی شده است که استفاده کنندگان باید موارد را به آن اضافه نمایند: نام و اطلاعات کارمندان، میزان کارکرد به تعداد روز، ساعات اضافه کاری، و تعداد فرزندان.

نکته ایی که باید در این قسمت برای شما بیان کنم این است که قانون حداکثر محاسبه عائله مندی برای ۲ فرزند برداشته شد و به دلایل مختلف ، برای دریافت عائله مندی هیچ محدودیتی بر سر تعداد فرزندان وجود ندارد.

همچنین شما برای دریافت قوانین و اطلاعات کلی بخشنامه حقوق ۹۶ به شیت اول این اکسل که نام قوانین پایه را دارد مراجعه نمایید تا قانون های اولیه را دریافت نمایید.

امیدوارم فایل اکسل مذبور بتواند در این زمینه به شما کمک کند.

اکسل حقوق96

برای استفاده بیشتر میتوانید از پستهای مربوط استفاده نمایید.

دانلود رایگان اکسل حقوق و دستمزد سال ۹۶

نحوه محاسبه مالیات حقوق با دریافت ۲۰میلیون تومان؟

آموزش رایگان : ارسال اینترنتی لیست حقوق ۹۶ تکنیک خاصی ندارد!

میزان حقوق۹۶ تعیین شد

 

 

You might also like More from author

8 Comments

 1. رضائی پور says

  سلام خسته نباشید
  حداکثر حقوق دستمزد و مزایای مشمول کسر حق بیمه سال۹۶ دقیقا چه رقمی می باشد؟؟؟
  ایا صدو پنجاه تومن مزایای مشمول با هفت برابر حداقل حقوق ، جهت کسر حق بیمه جمع میشود یا خیر؟

  1. مرضیه خیری says

   سلام کابر گرامی.حداقل و حداکثر دستمزد مبنای کسر حق بیمه در سال ٩۶ به ترتیب “٣٠٩ هزار و ٩٧٧” و “٢ میلیون و ١۶٩ هزار و ٨۴٠” ریال تعیین و ابلاغ شد.

 2. amir h says

  سلام وقت بخیر
  بنده ۴ بار فرم مربوط به دریافت فایل “دانلود رایگان جدول حقوق و دستمزد ۹۶” را پر کردم و ارسال نمودم ولی متاسفانه با از شرکت شما چیزی دریافت نکردم.
  لطفا بررسی فرمایید
  این فایل اکسل به ایمیلم ارسال کنید
  باتشکر .

  1. مرضیه خیری says

   سلام دوست عزیز ضمن عرض پوزش در موارد ارسال ایمیل فایل مذکور، لازم به توضیح است که این فایل برای تمامی دوستان ارسال شده است.

 3. آرش اسلامپور says

  سلام
  روز خوش
  بنده دوبار فرم مربوط به دریافت فایل “دانلود رایگان جدول حقوق و دستمزد ۹۶” را پر کردم و ارسال نمودم ولی متاسفانه بغیر از ۲ ایمیل با محتواهای دیگر از شرکت شما چیزی دریافت نکردم.
  در ضمن عضو سایت خوب شما نیز شده ام
  لطفا بررسی فرمایید
  سپاسگزارم
  ۰۹۱۲۳۸۰۵۷۳۲
  eslampour@gmail.com

  1. مرضیه خیری says

   سلام کاربر عزیز در اولین فرصت برای شما ارسال خواهد شد. سپاس از همراهیتان

 4. فرهاد says

  با سلام واحترام
  فرق میان معافیت ماده۸۴ مالیاتهای مستقیم ومعافیت ماده ۱۰۱ مالیاتهای مستقیم چیست؟
  بنده برای سال مالیاتی ۹۴ ،معاف از مالیات وبرگ قطعی این معافیت صادر شده است.برای اظهارنامه سال۹۵ که به سرممیز خود مراجعه نمودم به بنده گفت امسال با توجه به درامد شمااز تبصره ۱۰۰ استفاده نمایید.الان فرق بین این دو برای من سوال می باشد.ممنون میشوم اگر پاسخ سوال بنده را بدهید
  متشکرم

  1. مرضیه خیری says

   سلام کاربر گرامی ماده ۸۴ معافیت مالیات حقوق را اعلام میکند و ماده ۱۰۰ اعلام میکند که تا ۱۰برابر معافیت ماده ۸۴ برای مودیان مالیات عملکرد در نظر گرفته شده مثال عددی این معافیت برای سال ۹۵ در پست مربوط قرار داده شده است. لینک آن برای شما گذاشته شده ، و افرادی که تمایل به استفاده ار ماده ۱۰۰ داشته باشند و در گروه سوم قرارداشته باشند و میزان فروش آن از این ده برابر کمتر باشد از برخی از فرایندهای مالیاتی معاف خواهند شد. اطلاعات دقیق از لینک زیر بررسی گردد.
   موفق باشید.
   http://persianhesab.com/article-100-of-the-taxation/

Leave A Reply

Your email address will not be published.