اطلاعیه

0
321 بازدید

عرض سلام داریم خدمت همه دوستانی که افتخار میزبانی آنها را در سایت پرشین حساب داریم . باطلاع می رسانیم با توجه به اینکه در هفته پایانی سال قرار داریم لازم چند نکته را برای رضایتمندی بیشتر شما عزیزان و ارائه خدمات بهتر همکاران ما، به عرض برسانیم . پیش از این خیلی خوشحالیم که با استقبال خوبی در طرح نوروز حساب و دریافت دوره های غیرحضوری مواجه شدیم . هم اکنون از مرز ۱۱۶۰ سفارش عبور کردیم ، خوشحال از این جهت که چقدر این دوستان به فکر رشد خود هستند و تصمیمشان برای اقتدار در حوزه مالی و مالیاتی در سال ۱۳۹۶ کاملاً جدی است.

لطفا توجه فرمایید : 

۱- دوستانی که تا روز پنج شنبه و جمعه  هفته قبل سفارش خود را ثبت کرده اند نگران نباشند چون ما در حال ارسال سریع بسته از امروز شنبه ۲۱ اسفند ماه هستیم . همانطوریکه در تصویر بالا شاهد هستید سفارشات بصورت پیشتاز و رایگان پس از ثبت در سایت و یا تماس با دفتر پرشین حساب به دست شما می رسد.اگر هنوز بعد از ۷۲ ساعت بسته ها به دست شما نرسیده لطفا با شماره تلفن ۰۳۱۳۶۶۲۸۲۱۱ تماس حاصل کنید تا کد رهگیری مرسوله را دریافت کنید و با وارد کردن در آدرس http://newtracking.post.ir/ از روند ارسال توسط اداره پست مطلع شوید.

۲- با توجه به اینکه روزهای پایانی حجم کار پست بسیار بالا می رود پیشنهاد می کنیم اگر تصمیم به ثبت  سفارش خود دارید به روزهای آخر موکول نکنید، چون ارسال پیشتاز در سریعترین زمان حداقل ۴۸ ساعت طول خواهد کشید.

۳- دوستانی که سفارش پرداخت وجه بسته درب منزل دارند و از غرفه پست به آدرس  http://ebazar.post.ir/shops/2470 سفارش خود را ثبت می کنند، در جریان باشند زمان ارسال بیش از ۴ روز خواهد بود و ممکن است با تعطیلات نوروز مواجه شوید، بازهم خواهشمندیم اگر می خواهید زودتر دریافت داشته باشید از طریق پست سراسری اقد ام کنید و یا نهایتا از تاریخ ۵ فرودین ۱۳۹۶ به بعد باید منتظر بسته های خود باشید.

۴- هم اکنون با توجه به حجم سفارشات کشوری ،ظرفیت ما در بسته های صفر تا صد مالیات و صفر تا صد حسابداری محدود است،  البته در بسته های پیمانکاری و قانون کار هنوز ظرفیت پذیرش داریم .

۵- آخرین روز کاری مجموعه پرشین حساب روز شنبه ۲۸ اسفند است و تا ۵ فروردین در تعطیلات هستیم. پشتیبانی فنی در طول این مدت از طریق تلگرام و شماره  ۰۹۲۱۷۱۱۳۰۲۳ و یا ایمیل info@persianhesab.com انجام خواهد گرفت.

۶- اگر هنوز سوال و یا مشکلی در خصوص دریافت دوره های غیر حضوری دارید می توانید هم از طریق چت سایت پرشین حساب و هم از طریق شماره مستقیم ۰۳۱۳۶۲۸۲۱۱ با خانم ابراهیمی در میان بگذارید.

۷- متاسفانه همکاران ما در تیم اجرایی به شدت درگیر هستند و فقط از طریق پست امکان ارسال بسته ها می باشد لطفاً تقاضای ارسال از کانال های دیگر مانند پیک، ترمینال مسافربری و فرودگاه را نداشته باشید .

برای یکایک شما کاربران فرهیخته آرزوی موفقیت در سال جدید را داریم و به دور از هرگونه تبلیغ، تاکید داریم از هر روشی که فکر می کنید مثمر ثمر می باشد برای بروزرسانی خود در ایام نوروز زمان و انرژی بگذارید ، چون واقعاً تکنیکها در حوزه مالی و مالیاتی حرف اول را می زند و فردی برنده است که تکنیکهای خوبی داشته و خیلی خوب پیاده سازی می کند.

کتابهای کاربردی ،سایتهای خیلی خوب و فایل های تخصصی را در این مدت خیلی خوب رصد کنید، انشالله موفق خواهید شد.

برای مشاهده نوروز حساب ( فرصت یادگیری حسابداری و مالیات)  وارد صفحه ذیل شوید.

۱۹ فرودین ماه پایان جشنواره

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید