Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
خانه / دانلود رایگان حسابداری / دریافت نسخه جدید الکترونیکی کتاب قانون مالیاتهای مستقیم(رایگان)

دریافت نسخه جدید الکترونیکی کتاب قانون مالیاتهای مستقیم(رایگان)

دریافت نسخه جدید الکترونیکی کتاب قانون مالیاتهای مستقیم(رایگان)Reviewed by میثم حاجی محمدی on Oct 24Rating: 3.5دریافت نسخه جدید الکترونیکی کتاب قانون مالیاتهای مستقیم سلام به شما دوست عزیز شاید جسته و گریخته از اصلاحات مواد جدید قانون مالیاتهای مستقیم مطلع باشید و حتی فایل اصلاحیه را دریافت کرده باشید . پیشنهاد من این است که بجای دریافت اصلاحات و تطبیق با قانون قبلی از کتاب جدید استفاده کنید . ضمن اینکه مراقب زمان استفاده و زمان اعمال آن باشید . زمان استفاده از این کتاب 1/1/95 و زمان اعمال بر روی عملکرد شما توسط ممیزین مالیاتی در یک سال بعد یعنی سال 96 می باشد. اگر چه دانستن برخی از تغییرات مهم از جمله ماده 131 و دیگر مواد می تواند شما را برای عملکرد مطلوبتر در سال پیش رو هدایت کند.

2

سلام به شما دوست عزیز

شاید جسته و گریخته از اصلاحات مواد جدید قانون مالیاتهای مستقیم مطلع باشید و حتی فایل اصلاحیه را دریافت کرده باشید . پیشنهاد من این است که بجای دریافت اصلاحات و تطبیق با قانون قبلی از کتاب جدید استفاده کنید . ضمن اینکه مراقب زمان استفاده و زمان اعمال آن باشید . زمان استفاده از این کتاب ۱/۱/۹۵ و زمان اعمال بر روی عملکرد شما توسط ممیزین مالیاتی در یک سال بعد یعنی سال ۹۶ می باشد. اگر چه دانستن برخی از تغییرات مهم از جمله ماده ۱۳۱ و دیگر مواد می تواند شما را برای عملکرد مطلوبتر در سال پیش رو هدایت کند.

نکته آخر با شکل گیری اصلاحات قانون مالیاتها و سرزبان افتادن عموم مدیران و کارفرمایان، یک حسابدار باید با اطلاع از جزئیات این کتاب اطلاعات به روز تری نسبت به دیگر افراد جامعه داشته باشد.

امیدوارم با دریافت نسخه کامل این کتاب خدمات ارزنده ای را برای خود به ارمغان بیاورید. اگر نکته ای از کتاب را متوجه نشدید خوشحال خواهم شد در حد توان پاسخگوی شما دوست و سرور گرامی باشم .

با تشکر- میثم حاجی محمدی hajimohamadi5@gmail.com

 

دریافت نسخه جدید الکترونیکی کتاب قانون مالیاتهای مستقیم1403259515_pdf

اگر از این مطلب خوشتان آمده است ...
شما هم ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید و مطالب پرشین حساب را مستقیم در ایمیل خود دریافت نمایید
در ضمن به جمع +24000 عضو دیگر خبرنامه بپیوندید

درباره‌ی میثم حاجی محمدی

میثم حاجی محمدی ، کارشناس مسائل مالی و مالیاتی هستم . خوشحالم که می تونم با ارسال مقاله هام کمکی به شما دوست گرامی کرده باشم . به همه دوستان عزیز پیشنهاد می کنم برای رسیدن به موفقیت یک لحظه هم کوتاهی نکنند.

پیشنهاد ما

با اشتباهات حادثه ساز در حسابداری پیمانکاری بیشتر آشناشوید

با اشتباهات حادثه ساز در حسابداری پیمانکاری بیشتر آشناشویدReviewed by میثم حاجی محمدی on Jan …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *