Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
خانه / دانلود رایگان حسابداری / دانلود رایگان فایل صوتی تلاطم

دانلود رایگان فایل صوتی تلاطم

دانلود رایگان فایل صوتی تلاطمReviewed by میثم حاجی محمدی on Apr 14Rating: 5.0دانلود رایگان فایل صوتی تلاطم تلاطم داشتن یعنی اینکه آرام و قرار نداشتن، افراط هم در هم چیزی خطرناک است پس در تلاطم هم نباید افراط داشته باشید عکس این قضیه هم مصداق دارد. امروز من در یک فایل صوتی برای شما توضیح می دهم که اصطلاح طمع داشتن برای برخی افراد ثروتمند و پولدار چگونه شکل می گیرد؟ خیلی کوتاه عرض کنم این تلاش کردن مجدد با همه ثروت و دارایی شده یک عادت، عادتی که هیچگاه دست از آن نمی کشند.

موفقیت در حسابداری

مدرس فایل تلاطم : میثم حاجی محمدی

تلاطم داشتن یعنی اینکه آرام و قرار نداشتن، افراط هم در هم چیزی خطرناک است پس در تلاطم هم نباید افراط داشته باشید عکس این قضیه هم مصداق دارد. امروز من در یک فایل صوتی برای شما توضیح می دهم که اصطلاح طمع داشتن برای برخی افراد ثروتمند و پولدار چگونه شکل می گیرد؟ خیلی کوتاه عرض کنم این تلاش کردن مجدد با همه ثروت و دارایی شده یک عادت، عادتی که هیچگاه دست از آن نمی کشند. یک حسابدار اگر واقعا میخواهد به ثروت برسد باید لحظه ای دست از تلاش نکشد و تلاش کردن باید برایش عادت شود نه اجبار. جالب اینجاست برخی افراد گه گاهی تلاش می کنند و میروند جاده خاکی یک استراحتی کنند و دوباره برگردند. افرادی که بیخیال هستند که هیچ، دیدید برخی از کارمندان ۳ ماه هم حقوق دریافت نکنند انگار نه انگار. تازه به خانواده هم فشار می آورند که ما ۳ ماه حقوق نگرفتیم …..واقعا دیگه نمیدونم چی بنویسم الان اعصاب برایم نمانده …..

حالا برسیم به فایل صوتی، در این فایل من برای شما توضیح می دهم که فردی که الان درآمد میلیونی و عالی دارد تلاطم دارد و لحظه ای آرام نداشته است نه یک هفته، نه یک ماه ، نه یکسال بلکه چند سال، شاید نوشتن و گفتن ان خیلی سخت نباشد ولی شما هر چقدر هم عادت به کم خوابیدن پیدا کنید مطمئن باشید از آرامش خود کم گذاشته اید برای اینکه به پیشرفت برسید زمان کمتری استراحت کرده اید.

متاسفانه حسابداران زیادی در آرامش کامل به سر می برند یعنی اینکه خیلی بیش از حد یکنواخت هستند این یکنواختی باعث شده فکرشان قفل کامپیوتری بخورد و به قدری این قفل خاک میخورد که هیچ ایده و خلاقیتی به ذهنشان نمی رسد.

پیشنهاد میکنم اگر حس می کنید تلاطم کمی دارید حتما به این فایل صوتی گوش دهید

دانلود رایگان فایل صوتی 

 

اگر از این مطلب خوشتان آمده است ...
شما هم ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید و مطالب پرشین حساب را مستقیم در ایمیل خود دریافت نمایید
در ضمن به جمع +24000 عضو دیگر خبرنامه بپیوندید

درباره‌ی میثم حاجی محمدی

میثم حاجی محمدی ، کارشناس مسائل مالی و مالیاتی هستم . خوشحالم که می تونم با ارسال مقاله هام کمکی به شما دوست گرامی کرده باشم . به همه دوستان عزیز پیشنهاد می کنم برای رسیدن به موفقیت یک لحظه هم کوتاهی نکنند.

پیشنهاد ما

فایل صوتی: چرا خرید فاکتور مورد تایید دارایی….؟

    به نام خدا و سلام   واقعاً متاسفم برای افرادی که فقط کارشان …

۲ نظر

  1. سلام فایل تلاطم قابل پخش نیست

    لطفا پیگیری نمایید

    باتشکر از زحمات شما عزیزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *