مشاوره مالیاتی و آموزش حسابداری

سمینار آنلاین تاماز (۵ راه برای پولدار شدن از شغل حسابداری)

90,000 تومان

از استقبال خوب شما تشکر میکنیم مهلت ثبت نام با ۹۰ درصد تخفیف به اتمام رسید!

قیمت اصلی این سمینار آنلاین ۹۰ هزار تومان است که با هدف حمایت از علاقمندان به توسعه و رشد در بازار کار حسابداری تا یک روز قبل از برگزاری با ۹۰ درصد تخفیف ثبت نام می شود. با توجه به حجم کلاس انلاین این هفته با ظرفیت محدود روبرو هستیم و اگر واقعاْ علاقمند هستید رزرو نام خود را به روز آخر موکول نکنید

چگونه بدون معرف داشتن از شغل حسابداری درآمد خوب داشته باشید و کارمند نباشید

توضیحات

سال ۱۳۹۰ بود که متوجه شدم که انقدر توانمند شدم که همزمان کارهای حسابداری چند شرکت دیگر را انجام دهم . اوضاعم خوب بود تقریبا یک کارمند با پرستیژ محسوب می شدم هم ماشین در اختیارم بود و هم حققوم از بقیه بالاتر بود و چون مدیرمالی بودم احساس میکردم نباشم کار اون مجموعه به هم میریزه البته دیگر تمام وقت حضور نداشتم و تصمیم گرفته بودم شغلم را توسعه دهم. ولی هرچقدر تلاش میکردم نتیجه خوبی نمیگرفتم و نگران شده بودم همان سمت قبلی را از دست ندهم. کم کم متوجه ضعف خودم شدم البته با چند شکست!

اینکه چرا با اینکه توانمند هستم نمی توانم پروژه خوبی جذب کنم و گاها اگر هم جذب میکردم در پول گرفتن از کارفرما مشکل داشتم و بالاخره به پول مورد انتظار نمی رسیدم. تا اینکه متوجه شدم باید بتونم اعتماد کارفرما را در همان جلسه اول بدست بیاورم باید طوری کارفرما را پرزنت کنم که در همان اولین قرار به گزینه دیگری فکر نکند باید بروشور های متفاوتی داشته باشم تا هم از نظر محتوی و هم از نظر رنگ و لعاب با بقیه تفاوت کند. باید دیگر وقتم را برای پروژه های دردسر ساز تلف نکنم و بجاش فقط بر روی پروژه های پولساز تمرکز کنم….

این ها بخشی از خاطرات من (میثم حاجی محمدی) قبل از تاسیس پرشین حساب است. و حالا دوست دارم همه علاقمندان با این تکنیکها آشنا شوند. علاقمندانی که نه معرف دارند و نه سرمایه و البته باور دارند که تغییر می کنند و جسارت دارند تا خودشان به تنهایی و بدون وابستگی به فرد دیگری بطور مستقل پولدار شوند.

تاماز مخفف ۵ تکنیک عملی برای جذب پروژه های خدمات مالی و مالیاتی است : (تبدیل + اقتدار+میزنشان+ انصراف + زمان) 

متاسفانه تعداد زیادی از حسابداران از این تکنیکها اطلاعی ندارند و به همین علت جملات ناامید کننده ای مانند آمار بالای بیکاری- رکود شهرکهای صنعتی – معرف داشتن جهت استخدام تمامی قدرت ذهن انها را کاهش داده و به جای فکر کردن به جلو فقط نگران گذشته هستند و اتفاقات بد آینده !

چگونه با جلب اعتماد کارفرمایان از شغل حسابداری به تنهایی کسب درآمد کنم ؟

پاسخ این سوال در نگاه اول بسیار مشکل به نظر می رسد. وقتی صحبت از راه اندازی کسب و کار مستقل از طریق شغل حسابداری را به اشتراک میگذاریم افراد زیادی جبهه گیری می کنند و ادعا میکنند وضعیت اشتغال در جامعه ایده آل نیست و شرکتها تعدیل نیرو می کنند و یا منحل می شوند. چطور امکان دارد کسبر و کار حسابداری را راه اندازی کنیم و درآمد خوبی بدست آوریم.

جواب ما به این نوع دیدگاه ها از این منظر است که چرا حجم کاری ماموران مالیاتی در رسیدگی به پرونده ها به قدری زیاد شده که اقدام به توسعه ادارات و حتی جذب و استخدام زده اند. اگر رونق نباشد پس مشکلی هم نیست! ولی عکس این موضوع اتفاق می افتد:

هر روز تعداد مدیرانی که شرکتهای تازه تاسیس راه اندازی می کنند زیادتر می شود

هر روز سایتهای استخدامی با تعداد زیاد آگهی جذب حسابدار  در همه استان ها روبرو هستند
هر روز شاهد انتشار اجرای خدمات مالی و مالیاتی و ثبت شرکت و ….در نیازمندیهای کشور هستیم

کلاس هاو کارگاه ها و دوره های آموزش حسابداری و مالیات در تمامی موسسات ادامه دار و پرطرفدار است

پس مشکل هست – نیاز هست – شرکتها هستند – مشاغل بازهستند! و حتما هم حرف ها و دیدگاه مایوس کننده هم هستند!

تاماز

شما باید بفکر خودتان باشید! اینکه توانمندی اجرای یک کارمورد انتظار یک مدیر کسب و کار و مالک یک فروشگاه را در حوزه حسابداری و مالیات داشته باشید برای شروع کافیست ولی برای ادامه دادن خیر. تاماز یک مکمل اطلاعاتی خود در قالب ۵ مرحله است که بدون هیچ عذر و بهانه ای فرد علاقمند را در مسیر کسب درآمد مستقل قرار میدهد به طوری که می تواند در اولین مرحله نتیجه لازم را کسب کند البته برای افزایش درآمد باید حتما مراحل را تا انتها پشت سر بگذارد. حسابدارانی که خیلی باور ندارند که به تنهایی در بازارکار موفق می شوند حتما ادامه این مطلب را مطالعه کنند تا بیشتر به فکر راه اندازی کسب و کار خود باشند.

تاماز مخفف ۵ تکنیک فوق کاربردی و پیشرفته است که خالق آن میثم حاجی محمدی (بنیانگذارپرشین حساب)است. این تکنیکها همانطوریکه اشاره شد یک ابزار فوق العاده ایمن و قابل اعتماد هستند که با تسلط بر آنها هیچگاه نگران فرو\اشی کسب و کار خود نخواهید بود.

تاماز

 

تبدیل : تبدیل کافرمای بی میل و اعتماد به کارفرمای متوجه ‍پیشنهادات شما
چگونه با چند پیشنهاد خوب کارفرمای سردرگم در تبلیغات دیگر شرکتهای خدمات مالی را به خودتان معطوف کنید
اقتدار : شما با این تکنیک کارفرما را با چند جمله فنی میخکوب میکنید
جمله فنی یعنی دست گذاشتن بر مشکلاتی که دقیقاْ با آن سروکار دارد
میزنشان : تکنیک رومیزی به شما کمک میکند بروشورها و پیشنهادات مکتوب شما از روی میز کارفرما جهت انتخاب کنار نرود
حالا باید طوری طراحی بروشورها را انجام دهید که در موقع بررسی بین بقیه بروشورها یا کاتالوگ ها بدرخشد

 

انصراف : شما با نه گفتن به سفارشات ذهنیت خوب در مدیر کسب و کار ایجاد میکنید

زمان  :از این تکنیک فقط در مواقع حساس مثل همایش ها که ناگهانی یک مدیر برند را ملاقات میکنید کاربرد دارد

 یک شرط فوق العاده مهم

برای اینکه بتوانید از تاماز بهترین بهره برداری را داشته باشید باید حتماْ روی توانمندی خود کار کنید منظور از توانمندی یک فعال حوزه حسابداری و مالیاتی این است : توانایی در انجام کلیه امور محوله مالی و مالیاتی بطور کاملاْ مستقل. میثم حاجی محمدی پیش ۳ سالی هست که دوره غیرحضوری حسابداران ثروت آفرین را راه اندازی کرده است و ما هیچوقت اصرار نمیکنیم که شرط استفاده از تاماز حضور در این دوره است چون مراحل پذیرش خاص خود را دارد که در ادامه عرض میکنیم. نکته مهم اینجاست اگر میخواهید کسب و کار مستقل از حسابداری داشته باشید و دستتان در جیب خودتان باشد باید حتماْ برای بروزرسانی خود در زمینه های حسابداری مقدماتی-حسابداری پیشرفته و تهیه صورتهای مالی-آموزش مالیات-قوانین مهم تجارت و قوانین کار- فنون خاص جذب پروژهای حسابداری  زمان بگذارید و سرمایه گذاری کنید.

وبینار (سمینارآنلاین) تاماز چهارشنبه ۹ اسفند ساعت ۲۰ بطور انلاین و غیرحضوری  با تدریس میثم حاجی محمدی برگزار می شود. در صورت کسب اطلاعات بیشتر و  آشنایی با راه و رسم پولدار شدن از طریق شغل حسابداری  کلمه تاماز را به سامانه ۵۰۰۰۵۰۰۰۳۰۲۵۳۸ پیامک فرمایید تا مشاورین اموزشی پرشین حساب با شما تماس حاصل کنند

مراحل سرمایه گذاری در راه اندازی کسب و کار مستقل حسابداری