هدیه ما : سامانه ثبت های مهم حسابداری+فرم نحوه اجرای کارحسابداری+ فرم های مهم حسابداری)

سلام کارشناس فعال حوزه حسابداری

شما برای ثبت و صدور اسناد حسابداری به جز سندرسی و باصطلاح ممیزی مدارک باید خیلی خوب و قاطع تصمیم خود را در ارتباط با جایگذاری حسابها در سیستم حسابداری اتخاذ کنید تا بتوانید در ادامه گزارشات خوبی را در اختیار مدیریت قرار دهید.ما یک سامانه آفلاین در اختیار شما قرار می دهیم که شامل شاخص ترین رویدادهایی که در بازار اتفاق می افتد  به همراه ثبتهای حسابداری آنها در اختیار شما می گذاریم و امیدواریم بتوانید کمک خوبی در حین اجرا نماید.

ابزارهای مکمل این سامانه که تقدیم شما خواهد شد

فرم زمانبندی کار حسابداری (CPM) :

شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد نیازبه یک بلد راه در شروع اجرا دارید. دوست دارید با تمام اطلاعاتی که دارید وقتی به تنهایی تصمیم دارید امور مالی را جمع و جور کنید یک فهرست داشته باشید تا طبق یک اصول خاص در بازار کار جلو بروید. ما این فهرست را برای شما آماده کرده ایم .علاقمندان به حسابداری و حتی مدیران عزیز می توانند با استفاده از این فهرست هم کنترل و برآورد حجم کارشان را در نظر بگیرند و هم می توانند مبلغ و پیشنهاد کاملا منطقی با توجه به موارد کنترلی به کارفرما پیشنهاد دهند. یعنی یک چارچوب مطمئن هم از نظر حجم کار و هم از نظر قیمت پیشنهادی در اختیار دارند.

بانک فرم حسابداری :

و ابزار دیگر یک مجموعه خوب ازفرم های مورد نیاز شماست. همه حسابداران و شاغلین امور مالی نیاز به یک سری فرم های  حسابداری از پیش تعریف شده برای اجرای هرچه بهتر کارهای خود دارند. بانک فرم حسابداری شامل پیش فرض هایی است که برای جمع آوری مدارک و مستندات حسابداران را یاری می کند. تعداد آنها با توجه به نوع فعالیت شرکتها متفاوت هستند ولی فرمحسابداری برای همه آنها می تواند مشترک باشد که ما در اینجا مهمترین را تقدیم شما می کنیم.

ما به پاس قدردانی از زحمات شما در عرصه تحصیل و کار حسابداری کل محتویات این بسته را در قالب یک هدیه تقدیم می نماییم . فقط خواهش ما این است مراقب هدیه خود باشید وبه دوستان و همکاران خوبتان لینک صفحه را جهت دریافت هدیه پیشنهاد دهید.

 

جهت دریافت این هدیه لطفا آدرس ایمیل خود را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۵۰۰۰۳۰۲۵۳۸ ارسال نمایید