بانک نمونه سوالات آزمون بازار سرمایه در راه است

2
221 بازدید

Untitled.png7

توسط انتشارات بورس:

کتاب نمونه سؤالات آزمون‌های بازار سرمایه بزودی منتشر می‌شود

[box type=”success” align=”aligncenter” ]در این کتاب ۴۰۰ صفحه‌ای که توسط انتشارات بورس در قطع رحلی به چاپ می‌رسد، بیش از ۱۶۰۰ نمونه سؤال از مجموعه سؤالات آزمون‌های نه‌گانه بازار سرمایه به همراه پاسخ سؤالات ارائه شده است تا علاقه‌مندان به شرکت در آزمون‌ها بتوانند آمادگی لازم در این خصوص را کسب نمایند.[/box]

کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» مشتمل بر بیش از ۱۶۰۰ نمونه سؤال از آزمون‌های نه‌گانه، به‌زودی توسط انتشارات بورس منتشر و عرضه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، در پی تقاضاهای مکرر شرکت‌کنندگان در آزمون‌های بازار سرمایه، کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» حاوی گزیده‌ای از سؤالات این آزمون‌ها که توسط اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار گردآوری شده، بزودی توسط انتشارات بورس منتشر و عرضه می‌شود.

در این کتاب ۴۰۰ صفحه‌ای که در قطع رحلی به چاپ می‌رسد، بیش از ۱۶۰۰ سؤال از آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه به همراه پاسخ سؤالات ارائه شده است. این اثر حاوی بخشی از فعالیت‌های گروه ۵۰ نفره مؤلفان و مترجمان است که سؤالات آزمون‌ها را براساس استانداردهای جهانی و کسب و کار ملی طراحی کرده‌اند.

20111025180804cb-coin_money_economy_pelikan

مطالعه کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» به عموم فعالان بازار سرمایه به‌خصوص علاقه‌مندان شرکت در آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه توصیه می‌شود. پیش‌بینی می‌شود کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» تا دو هفته آینده، منتشر و ازطریق انتشارات بورس عرضه شود.

علاقه‌مندان برای مشاهده و تهیه کتب انتشارات بورس می‌توانند به پایگاه اینترنتی انتشارات بورس به نشانی www.bourseshop.ir و یا فروشگاه این انتشارات واقع در میدان ونک، خیابان ملاصدرا، شماره ۲۵ مراجعه کنند.

انتشارات بورس وابسته به شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، نخستین انتشارات تخصصی حوزه بازار سرمایه است که تاکنون بیش از ۵۰ کتاب در این زمینه منتشـر کرده است.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید