Home / اطلاعات حسابداری / اخبار حسابداری / بانک نمونه سوالات آزمون بازار سرمایه در راه است

بانک نمونه سوالات آزمون بازار سرمایه در راه است

بانک نمونه سوالات آزمون بازار سرمایه در راه استReviewed by میثم حاجی محمدی on Nov 17Rating: 3.0بانک نمونه سوالات آزمون بازار سرمایه در راه استکتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» مشتمل بر بیش از 1600 نمونه سؤال از آزمون‌های نه‌گانه، به‌زودی توسط انتشارات بورس منتشر و عرضه می‌شود.

Untitled.png7

توسط انتشارات بورس:

کتاب نمونه سؤالات آزمون‌های بازار سرمایه بزودی منتشر می‌شود

در این کتاب ۴۰۰ صفحه‌ای که توسط انتشارات بورس در قطع رحلی به چاپ می‌رسد، بیش از ۱۶۰۰ نمونه سؤال از مجموعه سؤالات آزمون‌های نه‌گانه بازار سرمایه به همراه پاسخ سؤالات ارائه شده است تا علاقه‌مندان به شرکت در آزمون‌ها بتوانند آمادگی لازم در این خصوص را کسب نمایند.

کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» مشتمل بر بیش از ۱۶۰۰ نمونه سؤال از آزمون‌های نه‌گانه، به‌زودی توسط انتشارات بورس منتشر و عرضه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، در پی تقاضاهای مکرر شرکت‌کنندگان در آزمون‌های بازار سرمایه، کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» حاوی گزیده‌ای از سؤالات این آزمون‌ها که توسط اداره آموزش و امور گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار گردآوری شده، بزودی توسط انتشارات بورس منتشر و عرضه می‌شود.

در این کتاب ۴۰۰ صفحه‌ای که در قطع رحلی به چاپ می‌رسد، بیش از ۱۶۰۰ سؤال از آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه به همراه پاسخ سؤالات ارائه شده است. این اثر حاوی بخشی از فعالیت‌های گروه ۵۰ نفره مؤلفان و مترجمان است که سؤالات آزمون‌ها را براساس استانداردهای جهانی و کسب و کار ملی طراحی کرده‌اند.

20111025180804cb-coin_money_economy_pelikan

مطالعه کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» به عموم فعالان بازار سرمایه به‌خصوص علاقه‌مندان شرکت در آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه توصیه می‌شود. پیش‌بینی می‌شود کتاب «نمونه سؤالات آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه» تا دو هفته آینده، منتشر و ازطریق انتشارات بورس عرضه شود.

علاقه‌مندان برای مشاهده و تهیه کتب انتشارات بورس می‌توانند به پایگاه اینترنتی انتشارات بورس به نشانی www.bourseshop.ir و یا فروشگاه این انتشارات واقع در میدان ونک، خیابان ملاصدرا، شماره ۲۵ مراجعه کنند.

انتشارات بورس وابسته به شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، نخستین انتشارات تخصصی حوزه بازار سرمایه است که تاکنون بیش از ۵۰ کتاب در این زمینه منتشـر کرده است.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران

اگر از این مطلب خوشتان آمده است ...
شما هم ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید و مطالب پرشین حساب را مستقیم در ایمیل خود دریافت نمایید
در ضمن به جمع +24000 عضو دیگر خبرنامه بپیوندید

پیشنهاد ما

dehhhhrooosi99013442

چه کسانی از معافیت ماده ۱۰۱ محروم می شوند؟

چه کسانی از معافیت ماده 101 محروم می شوند؟Reviewed by میثم حاجی محمدی on Feb ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

جدیدترین مطالب حسابداری را مستقیم در ایمیل خود دریافت کنید !

برای استفاده از این سرویس لازم نیست هیچگونه هزینه ای پرداخت کنید.

با وارد نمودن ایمیل خود، دانلود های رایگان حسابداری ، مقالات آموزش حسابداری، جدیدترین اطلاعیه های سازمان امور مالیاتی، بسته های کاربردی حسابداری، فیلم آموزشی، فایل صوتی، کوپن تخففیف کارگاه ها و کلاسهای آموزشی و ... را به طور رایگان و مستقیم دریافت می نمایید!