مشاوره مالیاتی و آموزش حسابداری

اظهارنامه را اصلاح نکنید!

0 299

2389_567

به نام خدا و سلام

آرام آرام به لحظات پایانی ارسال اظهارنامه نزدیک میشویم خواستم از صمیم قلب یک خسته نباشید خدمت همکاران و کلیه کاربران عزیزم عرض کنم .

جا دارد در اینجا از همه افرادی در راه اندازی، آموزش ، پردازش ، پشتیبانی و ارسال اظهارنامه امسال فعالیت داشته اند تشکر کنم همینطور واقعا نیروهای مستقر در ادارات دارایی هم کار بسیار مشکلی داشتن و به این دوستان هم خسته نباشید عرض می کنم .

نکته ای که لازم می دانم خدمت شما عرض کنم موضوع اظهارنامه اصلاحی است متاسفانه برخی ز مودیان تمایل به ارسال صرفاً اظهارنامه فاقد اطلاعات مرتبط هستند و توجیه می کنند که فقط دیتایی به سازمان ارسال کنند این در صورتی است که در اظهارنامه اصلاحی عملکرد فقط برخی از قسمتها مانند تعدیلات و یا محاسبه سود را طبق دفاتر و سند حسابداری پوشش می دهد نه اینکه کل اظهارنامه دگرگون شود .

شاید در سامانه ماده ۱۶۹ مکرر و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده شکل اصلاحیه کاملاً متفاوت شود و لی در اظهارنامه عملکرد این شیوه همانند خط خطی کردن دفاتر قانونی است و به هیچ وجه نمی تواند قبولی اظهارنامه را تضمین کند.

مجددا از برو بچه های اجرایی پرشین حساب که واقعا روزهای پر فشاری را در دو شهر تهران و اصفهان پشت سر گذاشتند و همینطور اجرای طرح ایمن سازی که سراسر کشور را کاور کردند تشکر ویژه دارم . جالب است یک آمار کلی از استانهای اکتیو در این طرح طبق ثبت مشخصات و ترتیب تماس ها خدمت شما ارائه کنم :

تهران رتبه اول اصفهان رتبه دوم مشهد مقدس رتبه سوم و استان بوشهر رتبه چهارم این طرح شدند. در ادامه استانهای خوزستان ، مازندران، قم ، کردستان ، هرمزگان ، یزد و فارس از پر بازدید ترین کاربران ما بودند.

خسته نباشید و خدا قوت …..

میثم حاجی محمدی

Leave A Reply

Your email address will not be published.